Wpis z mikrobloga

@SScherzo: te uczucie gdy najpierw miałem napisać 'oj nie gadaj głupot to zależy na pewno mniej' a następnie dałem sobie mentalnego plaskuna w ryj i napisze tak: @CosplayShopPoland: nie licz powierzchni tylko wzory, bo to właśnie ich skomplikowanie tatuatorzy wyceniają, możesz zrobić u kumpla za 150 jak ja, a następnie iść do studia poprawiać za 300 bo były c-----o zrobione i spłynęły, albo od razu iść do kogoś
  • Odpowiedz
@Howkin: dwa rękawy niepełne, krzyż na całe plecy i masę innych wrzutek na ciele. Sporo roboty i nie da się tego na raz zrobić. Cena za pelen jeden rękaw w kolorze to minimum 3k. Albo dwie fraszki dla ziomka z klatki obok. Co kto lubi
  • Odpowiedz
@Vorland:
no u ziomka z klatki obok nie koniecznie, ale są ludzie w mniejszych miastach albo niezależni, których można znaleźć łatwo na fb (Bad Monkey Tatto), którzy wezmą ci cene wartą tego a też trzaskają obrazy nie z tej ziemi. Tylko ci ze stolycy i większych miast biorą więcej, bo turyści przychodzą się dziarać i popyt jest dużo większy. Warto zatankować nawet za 3 stówy i przejechać troche kilometrów i
  • Odpowiedz
@Howkin: a gdzie on napisał, że mówi o jednolitych wrzutach w jednym kolorze? bo pytał tylko o powierzchnię, więc wybacz. nie, nie poniosło mnie. znam rynek i wiem, jakie są ceny. za tysiaka tyle nie wydziarasz, chyba, że u Seby w piwnicy.
  • Odpowiedz
@SScherzo:
tobie naliczają więcej bo sie pewnie frajerujesz i bulisz za motylka półtora tysiąca, na takich jak ty zbijają kase xD sorry dziewczynko, ale też znam rynek i nie podnoś wyżej nosa niż masz czoło, bo znasz jednego tatuażyste i masz wydziarane jakieś g---o dla bab, a zakładasz już swoje tagi i jesteś specjalistką w tej dziedzinie pod każdą wrzuconą dziarą ;)
  • Odpowiedz
@Howkin: bo możesz mnie obrażać? no chyba coś Ci się pomyliło. pokaż studio, gdzie za tysiaka się tyle tatuaży zrobi, bo póki co nie dałeś żadnego przykładu. jedynie głośno szczekasz.
  • Odpowiedz