Wpis z mikrobloga

@Alkreni: Ja dałem za antenę z przesyłką i z przejściówkami 250zł, teraz chyba staniały. W domu rodzinnym w ogóle nie było zasięgu LTE, na strychu coś złapało nieraz. Teraz mam 3-4 kreski 30-50mbps, zależy od dnia.
@pitrah606: teraz Ci testu nie zrobię, bo w UK jestem. Kiedyś wstawiałem screena z wynikiem. Jestem w Mobile Vikings, czyli to samo, bo oni korzystają z masztów i technologii Play. Mam też stacjonarkę ze zwykłym netem HSDPA, bo nie mam modemu LTE i tam dochodzi pobieranie do 14-15MB\s. Sprawdź w swojej lokalizacji ilość i odległość nadajników Play. Wrzuć w google "BTS search"
@kankosek: to jest po roamingu z innej sieci? Ogólnie na podobnych prędkościach działa mi tmobile (heyah) i zwyczajnie zastanawiam sie czy nie wybrać tego heyah. Chociaż wolałbym play bo mój różowy jest w tej sieci.
@Alkreni: to odnośnie telefonu. Jeśli chodzi o internet stacjonarny, to polecam Red Bull Mobile. Płacisz 50zł co 3 miesiące i masz nielimitowane LTE do 100GB, a w praktyce nawet i do 250. Limit 30dniowy, nie 90, jak doładowanie.
internet w play błagam Cię... to jest masakra. Dobrą ofertę ma teraz heyah, zrobili neta no limit króry rzeczywiście nie zwalnia (sprawdzone info) i działa w każdej techonogii