Wpis z mikrobloga

@kicioch: te co dodają rzeczy do sklepu + budynki + nowe mapy. W grze kupuje się je za SimPointy ale oczywiście nie mamy zamiaru kupować tego za pieniądze. W pirackich wersjach są dodane te aktualizacje ale ostatnie mam z października 2012 roku.
  • Odpowiedz
@Vojak: ja robiłam tak że na stronie sims 3 store szukałam zestawu ktory mi sie podoba, przykładowo "winter is coming" (nazwa z dupy), a potem w google wpisywalam "winter is coming chomikuj" i tam zazwyczaj trafialam na folder z moim zestawem i maaaasą innych :P
  • Odpowiedz
@Vojak: jak Ci się udało to zainstalować? Ja jak próbowałem zainstalować swojej dziewczynie, to albo w ogóle się gra nie chciała uruchomić (jakiś błąd wyskakiwał), albo nie było żadnych napisów na przyciskach i nie można było rozpocząć gry.
  • Odpowiedz
@kicioch: w sumie dobry pomysł. Nie mam premium na chomiku ale może znajdę na innych stronach. Dzięki. ;)

@m-pietrzak: paczkę dostałem od kumpla, który ma konto na Btgigs (zamknięty tracker z torrentami) i mi z tego to pobrał. To jest wersja od o22y o nazwie Sims.3.Kolekcja.POLiSH.REPACK.O22y - zawiera podstawową wersję + 15 dodatków + dość duże DLC z przedmiotami ze sklepów itp. . Nie trzeba bawić się z żadnymi crackami
  • Odpowiedz