Wpis z mikrobloga

Mircy wziąłem dzis 3 kieliszki orzecha włoskiego ze spirytusem i jeszcze szwedzkie cos, pare łyków piwa wujka, 2 ketonale i jakaś tabletkę, a wszystko by uśmierzyć ból zęba nie do wytrzymania. Teraz znów mnie rypie tak bardzo, ze aż mam ból oka i dziąsła. Brać następny ketonal? Mam 16 (niemal 17) od razu sie przyznaje bo ząb ważniejszy niż kłamanie. W międzyczasie wziąłem trochę tytoniu i wsadziłem w ząb, ale dalej boli i niewiele pomogło. #zab #bol #cierpienie #udreka #niemoc #korzen #katusze #tortury #braknadziei #okropa #makabra #wolampomoc #dentystawewtorekjakzyc
  • 18
  • Odpowiedz
@Stachustachu: idz do dentysty. Przedawkowanym ketonalem rozwalisz watrobe.


@UndaMarina: skądś cie znam ;) a wracając do zębów, nic szczególnego sie nie stanie jeśli wezme za jakis czas trzeci ketonal? Ostatnio brałem gdzieś koło 12 i było ok do 21 bodajże, teraz znów rypie ale trochę słabiej, choć nadal czuje pewien ból w oku i okolicach bolącego zęba.
  • Odpowiedz
@Stachustachu: dziś jest sobota jutro niedziela potem poniedziałek. Jak ty #!$%@? chcesz to wytrzymać? Lubisz masochizm?


@muchabzz: jestem w stanie wiele wytrzymać, uwierz mi- nie takie rzeczy zbierałem, pomimo niesamowitego rypania przecież nie zginę
  • Odpowiedz
@Stachustachu: czemu nie możesz isc na dyzur stomatologiczny?
co do lekow, majac ropę w dziasle bralam tabletke ketonalu co ok 2-3h przez jeden dzień i wciąż zyje. ale nie polecam. lepiej szybko isc do specjalisty. po co sie meczyc?
  • Odpowiedz
@Stachustachu: Wiem kolego co czujesz. Złamanie ręki to pikuś przy tym a miałem obie złamane. Przychodzi wieczorami i gdy się zimno robi wtedy ząb boli najbardziej.
Pieprz Cayen pomaga podobno na ból. Mnie żaden środek przeciwbólowy nie pomógł tylko dentysta.

Gdy ząb zaczyna boleć ... to boli oko, puchnie oko, ucho środkowe boli, drętwieje szczęka, bolą węzły chłonne, część głowy np. prawa gdy ząb z prawej strony.
  • Odpowiedz