Wpis z mikrobloga

no elo szukam gaci i myslalem zeby je kupic od majfrienda, kiedys zamawialem bokserki calvina i w sumie byly spoko, teraz mam na sobie takie jedne bawelniane juz 4 dzien i zaczynaja #!$%@? i mysle ze pora #!$%@? te wszystkie gacie ktore kupilem i kupic nowe bo juz sie znosily

dajcie linki od ktorych warto zamowic, zeby byl oryginalny napis, czy cos, nie wiem czy calviny brac czy nie, dajcie jakies protipy i rady mirki
#aliexpress
  • 14
@domel88: i tak siedze w domu i nie wychodze z piwnicy to tbw, jesli mam byc szczery to nawet obalam wiplera do tych gaci wiec troche juz wali, rekordowo po 2 miechy potrafilem jedna pare nosic, ale to byly czasy gdy kompletnie z domu nie wychodzilem

teraz tez nie wychodze wiec nie widze potrzeby zmiany gaci i mycia sie zbyt czesto
@spardo: co to kierwa jest arnaldo bassini? chce zainwestowac w markowe gacie (ale tanie i podrobione) ze jak jakims cudem zdarzy mi sie seks (uprzedzajac nastepne wypowiedzi - gdy wychodze do ludzi to sie myje i ubieram czyste rzeczy) to zeby nie bylo siary itd.

a w ogole to szukam takich gaci co to beda wygodne, dupa nie bedzie sie pocila i w ogole wszystko bedzie spoko, bo slyszalem ze w
@pomponi: polecam armani dziordzio bordzio wypierdacze guczi sruczi( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak poza tym to ostatnio jedne ck mi przyszli ale niestety aukcja juz nie istnieje wiec nie moge polecic
@Miecz12: hmm dzięki nie wiem czy miałem z nim styczność ale może dam mu szanse. Rozumiem że najlepiej płacić Przelewy24. Wiesz jak można w jednym zamówieniu wybrać różne kolory?

Albo czy są jakieś kupony do wykorzystania albo zniżka przy zamówieniu przez aplikację? Jeszcze nie wszystko ogarniam w ali.
@Mikaeru: no niby jest kupon 3 dolany przy zamowieniu powyzej 15 dolanow, ale nie wiem o ktorej trzeba probowac zeby zlapac ten kupon, ja place karta dolanowa, nie uzywam przelewy24, jak chcesz rozne kolory to bierzesz pojedynczo kazdy kolor add to cart i tyle, a jeszcze co do samego modalu to bardzo przyjemny w dotyku jest, przynajmniej dla mnie
masz link do kuponu https://www.pepper.pl/kupony/kupon-3-przy-zakupie-za-minimum-15-aliexpress-10571
jak chcesz mozesz probowac, moze ci sie