Wpis z mikrobloga

@Arab94: dla Maksa Syria to tylko Muzułmanie. Chyba nie wie, że w Syrii nie mieszkają tylko Ahmedy, które planują się rozprzestrzeniać w imię srallaha. Dlatego dla Miriam zawsze plus.
  • Odpowiedz
@Arab94: Kolonko kolejny hipokryta. Rozumiem jakby doczepił się do tego RAŚu na listach KORWINy. On wybrał jednak Miriam, a tymczasem na listach jego ulubieńca od JOWów widnieje Liroy.
  • Odpowiedz
Opowiedz coś o tym


@pitus_bajtus: toż to wprost wstyd opowiadać. Dodatkowo to jeszcze były czasy, gdy Max miał wnerwiający amerykański akcent i potrafił wtrącać teksty "jak to sze mófi po polszku?"

Byliśmy w Stanach Darem Młodzieży. W skrócie: pytaliśmy, czy chciałby wejść na maszt, żeby zobaczyć, jak to jest, zamiast nas pytać.
Max na to: "wejszcz na góre? Ale po szo? Ja, kiedysz [cośtam - nie pamiętam, czy Wielki Kanion, czy coś innego] byłem i wieciałem, po szo. Kiedysz leczałem F-16 i tam wieszałem po szo. Ale tu wchocić? Po szo? Czo ma to
  • Odpowiedz
@Arab94: To uczucie gdy kuce nie rozumio o co chodzi Kolonce. Przecież wyraznie napisał, że jeśli byłaby prawdziwą Polką to sprowadzałaby Polaków np. z Ukrainy a nie Syryjczyków, albo chociaż pół na pół. Tutaj nie chodzi o wiarę, a o to kim się czuje Miriam Shaded. Całkowicie nie ogarniacie prostego tekstu.
  • Odpowiedz
Całkowicie nie ogarniacie prostego tekstu.


@grim_fandango: Sorry, ale to zwykłe wybielanie. Nikt z tego tekstu nie wyciągnie takich wniosków. Chyba, że szuka usprawiedliwienia na siłę. Tekst Maxa jest zaczepliwy i obrzydliwy z tym wtrąceniem o nogach.
  • Odpowiedz
@Luks_x: Generalnie jeśli popatrzymy na filmy Maxa to moim zdaniem są coraz mniej trafne i merytoryczne, a coraz bardziej gwiazdorskie. Przynajmniej takie odczuwam wrażenie. Już od jakiegoś czasu coraz mniej przyjemnie mi się go ogląda.
  • Odpowiedz
@Variv: Odnoszę to samo wrażenie.
Lubiłem go oglądać, ale sorry stwierdzanie kategoryczne pewnych spraw po liźnięciu tematu za pomocą kilku stron w internecie to żaden dowód i ja też mógłbym na podstawie tego wyciągać wnioski. Max niestety dziś mówi o GMO, jutro o Korei, pojutrze o bazach, a za 4 dni o wulkanach. No ja przepraszam, ale albo on jest alfą i omegą, albo ktoś mu to wszystko przygotowywuje (to
  • Odpowiedz
To uczucie gdy kuce nie rozumio o co chodzi Kolonce. Przecież wyraznie napisał, że jeśli byłaby prawdziwą Polką to sprowadzałaby Polaków np. z Ukrainy a nie Syryjczyków, albo chociaż pół na pół. Tutaj nie chodzi o wiarę, a o to kim się czuje Miriam Shaded. Całkowicie nie ogarniacie prostego tekstu.


@grim_fandango: Przecież tego się nikt nie czepia, ma prawo do takiej opinii. Jednak pisanie o nogach, i zdrabnianie nazwy fundacji,
  • Odpowiedz