Wpis z mikrobloga

@karolzzr: z wyglądu to musisz sobie odpowiedzieć sam, ale jeżeli chodzi o "prestiż" i uznanie marki, to mimo wszystko

1.Ex aequo Certina (nr.4) i Tissot (nr.1) - na rynku 70% egzemplarzy PRC 200 to podróbki więc uważaj. Są to niższe marki szwajcarskie, ale nadal Swiss Made. Oczywiście mechanicznie Seiko i Orient to jest w zasadzie ta sama półka co te mniej prestiżowe Szwajcary, ale jednak w świecie zegarków szwajcarskie stoją najwyżej.

2. Seiko - ogółem Seiko i Orient to dwie marki tuż pod Szwajcarami. "luksus dla polaka" czyli Timex jest niżej i od Japończków i od zegarka
  • Odpowiedz
  • 0
@Hadzi: super kompleksowa odpowiedź, dzięki. Ten tissot stoi za 850, myslisz ze to podrobka? No #!$%@? nie chce dac pol wyplaty na podrobke. Tissota jednak wezme bo nawet mojemu rozowemu sie podoba.
  • Odpowiedz
@karolzzr: szczerze mówiąc myślę, że to niestety może być podróbka. Jest pieknielnie trudno się przed tym obronić gdyż nawet słyszałem o sytuacjach w których serwis Tissota naprawiał podróbki i nic nie mówił, do tego stopnia potrafią doskonałe być te najlepsze i najdroższe zarazem podróbki ;P Chodzą jak brzytwa, no ale nadal są to podróbki. Z tego co widzę PRC 200 kosztuje obecnie u autoryzowanych dealerów około 1500 zł, ale najlepiej
  • Odpowiedz
@karolzzr: Ja bym brał numer trzy.

Tylko pasek do wymiany na jasno-brązowy bez połysku, ale to dlatego bo teraz chodzę głownie w brązowych i granatowych ciuchach (spodnie / marynarki). Pod inna kolorystykę (w szczególności ciemna) lepszy będzie pasek czarny.
  • Odpowiedz
@karolzzr: hugo boss to robi marynarki a nie zegarki ... reszta klasyczna i prawilna jeśli chodzi o firmy zegarkowe. Uważaj na PRC200. Certinę i Seikacza raczej w ciemno ;)
  • Odpowiedz
Lol kupowanie gównozegarka 'designerskiego' od producenta ubrań. To jest debilizm.

W podobnym stylu co trójka to polecam kwarcowego Citizena Nighthawka. Od renomowanego producenta zegarków, WR200, no i bateria solarna, więc w #!$%@? praktyczny. Poza tym na bransolecie, więc bardziej wszechstronny, bo możesz zamienić na pasek(nato czy skórzany).
ignorancie - Lol kupowanie gównozegarka 'designerskiego' od producenta ubrań. To jest...

źródło: comment_3Qyz21PNs3u4OYdiGwn6mt3VUweR0KF4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MP0WER: Kupowanie zegarka od producenta ciuchów to chyba największa głupota jaką można popełnić. Już lepiej sobie kupić jakiegoś Timexa. Właściwie wszystko można kupić oprócz zegarków od designerskich marek. Oczywiście, jeśli już ci się podoba wygląd danego gównodesignozegarka, to już lepiej kupić od samego wytwórcy tych zegarków, czyli od Fossila(większość desginerskich zegarków jest właśnie przez Fossila produkowana np. Burberry, DKNY, Emporio Armani, Armani Exchange, Columbia Sportswear, Diesel, Frank Gehry, Karl Lagerfeld,
  • Odpowiedz