Wpis z mikrobloga

#mecz Ja wiem, Costa, zdecydowanie beznadziejna decyzja sędziego

Ale ktoś może wyjaśnić czemu nie było karnego na Hazardzie? To już można wziąć sobie zawodnika drużyny przeciwnej pod pachę i nie dać mu biec za piłką?
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ryjuss: Oczywiście że nie, to Gabriel pierwszy go złapał, wsadził jego ramię pod pachę, H----d go trzyma jak już go totalnie przygwoździło

Chyba nie muszę mówić który moment tego obiegnięcia był najważniejszy...
  • Odpowiedz
@Ryjuss: I nie będzie, bo będą się spuszczać nad Costą, o którym wszystko już zostało powiedziane i klepać się po ramionach jak to nie mają racji :)
  • Odpowiedz
@Vojtazzz: Tam jeszcze czerwień chyba powinna być dla Oscara. Sporo szczęścia miała chelsea dzisiaj. Mało sytuacji bramkowych, wcale nie taki dobry mecz dla nich.
  • Odpowiedz
@Ryjuss: Za ten wślizg? Albo przegapiłem, albo nawet nie było powtórki tej sytuacji

Ale chcę zauważyć, że ten wślizg był 2 sekundy po puszczeniu gry po takim mocnym stemplu gracza Arsenalu (ktoś z lewej strony, Monreal?), dlatego traktowałbym to ulgowo

Ciekawe czy są jeszcze kibice Arsenalu, co to powtórki zabiją ducha piłki :)
  • Odpowiedz
@Vojtazzz: @Ryjuss:

W pierwszej fazie nie ciągnęli się razem? Muszę zobaczyć gifa jesio raz

Oczywiście że nie, to Gabriel pierwszy go złapał, wsadził jego ramię pod pachę, H----d go trzyma jak już go totalnie przygwoździło

I nie będzie, bo będą się spuszczać nad Costą, o którym wszystko już zostało powiedziane i klepać się po ramionach jak to nie mają racji :)

Jak miał się położyć z ramieniem zagnieżdżonym
  • Odpowiedz
@Vojtazzz: @Pustulka: Imho nie ma tu karnego.
A to, że Costa nie zbiera więcej kartek zaczyna być zastanawiające.

Co do powtórek...
Chciałbym, żeby wprowadzono system podobny do goal-line tylko dotyczący spalonych. Wiecie, jest spalony i sędzia główny dostaje automatycznie sygnał na zegarek czy coś takiego. Bez żadnych przerw w grze, bez zatrzymania się żeby zobaczyć powtórkę w tv. Nic mnie bardziej nie denerwuje niż nieuznanie prawidłowej bramki bo
  • Odpowiedz
@Ryjuss: @Pustulka: A dla mnie karny jest oczywisty. H----d schodzi w lewo, wkłada rękę przed obrońcę i... zostaje za nią przytrzymany. I g mnie to obchodzi czy potem sam go łapie, bo jak ktoś Cię ściąga do ziemi to to co robisz z rękoma zależy w równym stopniu do ciebie, jak i układu planet na niebie

Z tym "Nie wiem kiedy on walnął tego Koscielnego" to wyczuwasz ironię
  • Odpowiedz
H----d schodzi w lewo, wkłada rękę przed obrońcę i... zostaje za nią przytrzymany. I g mnie to obchodzi czy potem sam go łapie, bo jak ktoś Cię ściąga do ziemi to to co robisz z rękoma zależy w równym stopniu do ciebie, jak i układu planet na niebie


@Vojtazzz: Szczerze mówiąc już to oglądałem tyle razy w spowolnieniu, że mógłby być podyktowany za ostatnią fazę akcji, bo wydaje mi się, że prawie na samym końcu Gabriel go lekko popchnął, w innych momentach nie widzę tego ściągania.

Ja po prostu nie mam pojęcia kiedy wsadzał mu te palce w oczy że sędzia tego nie widział, bo bezpośrednio przed tym zdarzeniem na pewno nie, bo tam był jakiś dziwny dive, a nie naparzanie po twarzy. Tak mi się przynajmniej wydaje

oglądaj
  • Odpowiedz
@Pustulka: To sędzia w ogóle tego nie ogarnął, bo to było akcję wcześniej

Kuriozalna sytuacja, najbardziej s---------y szlagier od chyba przegranego meczu Liverpoolu z United 1:2, bo te dwie farsy United z Chelsea był chyba jeszcze wcześniej
  • Odpowiedz