Wpis z mikrobloga

#mecz Ja wiem, Costa, zdecydowanie beznadziejna decyzja sędziego

Ale ktoś może wyjaśnić czemu nie było karnego na Hazardzie? To już można wziąć sobie zawodnika drużyny przeciwnej pod pachę i nie dać mu biec za piłką?
  • 23
  • Odpowiedz
@Ryjuss: Oczywiście że nie, to Gabriel pierwszy go złapał, wsadził jego ramię pod pachę, Hazard go trzyma jak już go totalnie przygwoździło

Chyba nie muszę mówić który moment tego obiegnięcia był najważniejszy...
  • Odpowiedz
@Ryjuss: I nie będzie, bo będą się spuszczać nad Costą, o którym wszystko już zostało powiedziane i klepać się po ramionach jak to nie mają racji :)
  • Odpowiedz
@Vojtazzz: Tam jeszcze czerwień chyba powinna być dla Oscara. Sporo szczęścia miała chelsea dzisiaj. Mało sytuacji bramkowych, wcale nie taki dobry mecz dla nich.
  • Odpowiedz
@Ryjuss: Za ten wślizg? Albo przegapiłem, albo nawet nie było powtórki tej sytuacji

Ale chcę zauważyć, że ten wślizg był 2 sekundy po puszczeniu gry po takim mocnym stemplu gracza Arsenalu (ktoś z lewej strony, Monreal?), dlatego traktowałbym to ulgowo

Ciekawe czy są jeszcze kibice Arsenalu, co to powtórki zabiją ducha piłki :)
  • Odpowiedz
@Vojtazzz: @Ryjuss:

W pierwszej fazie nie ciągnęli się razem? Muszę zobaczyć gifa jesio raz

Oczywiście że nie, to Gabriel pierwszy go złapał, wsadził jego ramię pod pachę, Hazard go trzyma jak już go totalnie przygwoździło

I nie będzie, bo będą się spuszczać nad Costą, o którym wszystko już zostało powiedziane i klepać się po ramionach jak to nie mają racji :)

Jak miał się położyć z ramieniem zagnieżdżonym
  • Odpowiedz
@Vojtazzz: @Pustulka: Imho nie ma tu karnego.
A to, że Costa nie zbiera więcej kartek zaczyna być zastanawiające.

Co do powtórek...
Chciałbym, żeby wprowadzono system podobny do goal-line tylko dotyczący spalonych. Wiecie, jest spalony i sędzia główny dostaje automatycznie sygnał na zegarek czy coś takiego. Bez żadnych przerw w grze, bez zatrzymania się żeby zobaczyć powtórkę w tv. Nic mnie bardziej nie denerwuje niż nieuznanie prawidłowej bramki bo
  • Odpowiedz
@Ryjuss: @Pustulka: A dla mnie karny jest oczywisty. Hazard schodzi w lewo, wkłada rękę przed obrońcę i... zostaje za nią przytrzymany. I g mnie to obchodzi czy potem sam go łapie, bo jak ktoś Cię ściąga do ziemi to to co robisz z rękoma zależy w równym stopniu do ciebie, jak i układu planet na niebie

Z tym "Nie wiem kiedy on walnął tego Koscielnego" to wyczuwasz ironię
  • Odpowiedz
Hazard schodzi w lewo, wkłada rękę przed obrońcę i... zostaje za nią przytrzymany. I g mnie to obchodzi czy potem sam go łapie, bo jak ktoś Cię ściąga do ziemi to to co robisz z rękoma zależy w równym stopniu do ciebie, jak i układu planet na niebie


@Vojtazzz: Szczerze mówiąc już to oglądałem tyle razy w spowolnieniu, że mógłby być podyktowany za ostatnią fazę akcji, bo wydaje mi się, że prawie na samym końcu Gabriel go lekko popchnął, w innych momentach nie widzę tego ściągania.

Ja po prostu nie mam pojęcia kiedy wsadzał mu te palce w oczy że sędzia tego nie widział, bo bezpośrednio przed tym zdarzeniem na pewno nie, bo tam był jakiś dziwny dive, a nie naparzanie po twarzy. Tak mi się przynajmniej wydaje

oglądaj
  • Odpowiedz
@Pustulka: To sędzia w ogóle tego nie ogarnął, bo to było akcję wcześniej

Kuriozalna sytuacja, najbardziej #!$%@? szlagier od chyba przegranego meczu Liverpoolu z United 1:2, bo te dwie farsy United z Chelsea był chyba jeszcze wcześniej
  • Odpowiedz