Wpis z mikrobloga

Tutaj macie lepszy pogląd – przy ludziach siedzących w autobusie widać, że jest wygodnie i pasażerowie mają dla siebie sporo miejsca.


http://okazjepodroznika.pl/blog/2015/09/17/nowe-otwarcie-polskiego-busa/

Nowa kategoria połączeń PolskiBusGold, z ekskluzywnym taborem (wg przewoźnika). Sporo miejsca widać szczególnie po wygodnym ułożeniu nóg pasażerów. Wysokość zagłówków to też element wygody. Ja #!$%@?ę.

#polskibus #transportpubliczny #komunikacjazbiorowa
Pobierz
źródło: comment_KGgeqhN3FNOJBvIC44mXdQMV54Bf9Dov.jpg
  • 15
@fantomasas: Luksus bo się mieszczą w fotelach jako tako. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Cenię PB za te tanie bilety, ale odkąd inny przewoźnik na trasie, na której często jeżdżę wprowadził podobny system to PB już nie jeżdżę. Mam 183cm wzrostu i podróż PB to dla mnie udręka. Widziałem wyższych, odważniejszych w PB i po kilku godzinach podróży miałem ochotę im medale wręczać.
@gorush: No ale przecież na tym zdjęciu niby nowego, pojemnego autokaru widać, że nadal za mało miejsca jest. Gość na pierwszym planie prawie bokiem siedzi, a przed nim gość kolana musi wyginać na zewnątrz bo też się nie mieści. Jak jeździłem PB to jedyne miejsce, na którym się mieściłem to to na piętrze przed schodami. Jakoś tam odrobinę więcej miejsca.
@gorush:

typowo polskie marudzenie - nowe autobusy źle więcej miejsca źle


Prawie dobrze. To jest typowa opinia potencjalnego klienta, że od usługodawcy wali #!$%@?, a ten twierdzi, że fiołkami.
@Drmscape: wiesz jak mi coś nie pasuje to nie korzystam z usług i tyle. ale nie lepiej krzyczeć w internecie, że syf bo mało miejsca i najlepiej 10 miejsc na cały autobus byś miał dość miejsca. bo rozumiem, że starym jechałeś a nowym jeszcze nie. I już wydajesz opinię na podstawie 1 zdjęcia i treści newsa. Smart.

@fantomasas: no to nie musisz korzystać z usług. Zawsze jest pkp.
@gorush:

a czyli łóżko ci zamontować do autobusu rozumiem?


Zadowoliłoby tyle miejsca na nogi, co w poczciwej pekaesowskiej H9. Niestety, jesteśmy na tyle biednym społeczeństwem, że widocznie z analiz biznesowych Szkotowi wyszło, że oferta cenowa przede wszystkim, a potem długo, długo nic.
@fantomasas: ja tam nie narzekałem na nogi. ale widać to tylko moje zdanie.
Mi też zlikwidowano trasę kolejową i weszły na rynek busy dwie firmy i wyszło to na lepsze. szybciej i taniej i mniej wygodnie. ale na krótkiej trasie wystarczy.
@gorush: Przecież nie jeżdżę już, napisałem to wyraźnie w swoim pierwszym komentarzu. Nie pisałem, że ma być luksus jak w biznes klasie Turkish Airlines. Napisałem, że dla niezbyt wysokiego (183cm to jakaś średnia chyba) w starym było zdecydowanie za mało miejsca. No ale oczywiście bordo się musi #!$%@?ć bo się nudzi wieczorem (jak i całe życie pewnie).
@rdy: no tak zawsze było autem najwygodniej chyba, że nie potrzebujesz jeździć potem. jak dużo miejsca to pociągiem a co do cen - nie każdy ma dalej zniżki na komunikację państwową więc zostaje coś innego do transportu. No i wyjazd czasem można zaplanować wcześniej i znaleźć tańszy bilet niż normalnie.
Niech konkurencja ruszy do działania.