Wpis z mikrobloga

Mirasy, to już jutro... #wykopowypupil

TO JUŻ JUTRO! Wstaję o 6 rano, wsiadam w samochód, zahaczam o IKEę, bo oczywiście w moim gupim Szczecinie nad morzem nie ma;< I ok 10-11 jestem umówiona po LOTKI!

Co do imion, to Mirek, Mirabelka, Atencja (te trzy się większość osób zgadza). Zostało jedno imię do obsadzenia:

- Afera
- Nocna
- Różowa

Takie były najczęstsze głosy. Afera brzmi zajebiście, ale jak sądzicie;)))

Dziś cały dzień bawiłam się w klatkę (Wybacz @PanKara, Twoje tarrarium i tak będzie w termine gotowe;) ).

Zrobiłam hamaczek, szyszkę, tunel i budkę do spania. Więcej nie było sensu, bo jutro dostanę masę gadżetów od babki, więc nie chcę zagracić za mocno, musi być jeszcze miejsce na jej zabawki. W każdym razie:

Cała klatka

Tu widać domek w górze - drzwi otwierane na zawiasik i zatrzaskiwane na magnes. Widać też tunelik z siatki
Tu jest szyszka - 2h szyłam to :< zamiast siąść na maszynie i zrobić w 15 minut, to stwierdziłam, że tkak będzie bardziej.. personalnie ;D
A tu hamaczek

W domu walnęłam kilka takich drabineczek będą między półkami. Jutro jeszcze zanim zapakuję fruwajki do klatki - zrobię coś na ściankach, żeby tez mogły się wspinać, już pewien pomysł mam ;)

Kwota na koncie, taka, jak była - 303,49 zł, od rana bez zmian.

Paulina Gwiazda
51 2490 1044 0000 4200 8583 4703


Co do kamerki - jutro postaram się ogarnąć ceny stałego łącza, najwyżej będę płaciła podwójny rachunek (z PLUSa mobilny i stałe łącze). @pieczywowewiadrze jest oficjalnym nadzorcą naczelnikiem sprawy związanej z kamerką. Widać, ze chłopak cośtam się orientuje, więc, jak macie jakieś pomysły, to z nim gadajcie, nie ze mną, ok?:DD

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Mirasy, to już jutro... #wykopowypupil

TO JUŻ JUTRO! Wstaję o 6 rano, w...

źródło: comment_GvZaLt4vQW9lJm0VPu8A2JIQv99567iK.jpg

Pobierz
  • 60