Wpis z mikrobloga

@Saute: Bo co, nie umiera od razu z miłości? Przecież z tego wpisu kompletnie nic nie wynika, nie mamy pojęcia jaka jest między nimi sytuacja. Nie każdy rzuca "kocham cię" na prawo i lewo.
  • Odpowiedz
@poprostutomasz: Być może byłeś tylko jej pocieszycielem, bo wcześniej dostała kosza od swojego księcia. Albo po prostu jest durna - pierwsza opcja też by o tym świadczyła. Olej, nie przejmuj się i uciekaj. Jak Ci się poszczęści (i poniekąd na to zapracujesz*) to znajdziesz taką, z którą codzienne życie będzie przyjemne - a nie tylko dwie godziny. ;-)

  • Odpowiedz
@Carollo: Nie wiem jakie Ty masz prawdy, ale ja mówię facetowi bezpośrednio, że na niego lecę lub nie, że mam oczekiwania na związek albo na "one night stand". Precyzuje. A jeśli to on leci na mnie, a ja na niego nie - nie robię złudzeń i nie spędzam z nim sielankowych popołudni, bądź wieczorów, ażeby potem powiedzieć - sorry, ale tylko Cię lubię. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@poprostutomasz: #!$%@? to stary, ja ostatnio usłyszałem, po kilku tygodniach spotykania się, że mogę być kompanem do kina, wycieczek, obiadów i kolacji, ale do ruchania i wspólnego życia już nie za bardzo %-)
  • Odpowiedz