Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz: Tak, ale potrafi też w randomowych momentach jebnąć na pół. Przy telefonie za 2k nie żałowałbym kilku cebulionów i poszedł do serwisu gdzie ktoś ci to dotknie na wymiar/naklei. Po co się męczyć?
@Wirtuoz: Zamówiłem wczoraj na Galaxy SIII słynne tempered glass. Gość miał kilka tysięcy pozytywnego feedbacku. Na necie gdzieś znalazłem artykuł, że na tym szkle ludzie mają wielkie przebicie, dlatego zamówiłem 2 sztuki za 10 zł, i nawet jak jedno jebnie na pół to będzie drugie.
@Wirtuoz: w sumie to nie polecam zwyklych szkieł hartowanych, u mnie w xperii z3 po kilku dniach szkło z tyłu peklo ot tak, a z przodu ledwo daje radę i czekam teraz na zamowiona folie 3mk
@Wirtuoz: 3 razy zamawiałem szkła z aliexpress i oprócz tego, że czasem potrafią przyjść może lekko przymałe (ale raczej jest to związane z modelem telefonu, gdzie ekran się trochę zaginał na rogach) to zawsze było ok - polecam :)
@Wirtuoz: Najtańsze szkła i każde się trzyma już przynajmniej pół roku bez żadnych rys itp itd. A naklejanie nawet łatwiejsze niż folia, bo bardzo ładnie powietrze wychodzi spod szkła podczas przyklejania ( ͡° ͜ʖ ͡°)