Wpis z mikrobloga

@tadyo: @kozaqwawa: akurat ma racje - raz się tam #!$%@?łam i dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale ale - kiedyś miałam ładunek z Belgii na Norymbergę - gościu miał wystawione blisko auto tylko że do PL - piszę do niego że zapłacę mu całość trasy z dojazdem do bazy tylko żeby się rozładował mi w Norymberdze, odpowiedź - kierowca nie pojedzie do Niemiec bo się nie
@Konkol:@kozaqwawa: No ja właśnie do tego pieje - że po co wystawiać i oferować coś co wiadomo że się nie zrobi
Nie kumam
Wiem że są rejony lepsze i gorsze ale bez przesady
A jak słysze że tylko w kółku to automatycznie przestaje mi się chcieć rozmawiać , jestem świadomy że za taki fracht trzeba więcej dopłacić , ale nie oszukujmy się nawet jak zapłacę w kółku to to auto nie
@Konkol: Ja robię tak że informuje ze to stawka z dupy i ze nie chce go tyle kroic bo to po prostu nie uczciwe- ale tylko taka mam mozliwosc i proponuje alternatywny termin zaladunku / rozladunku w normalnych pieniadzach - praktycznie zawsze przechodzi
@Maciek5000: jak kiero sie upiera ze tylko PL i nie chec ze zrzutką po drodze to szukamy tylko do PL co może troche potrwać, staramy się to tłumaczyć za każdnym razem jak są problemy...

@tadyo: Witkowscy jeżdżą tylko do Hamburga bracie, a ta Marzena nie istnieje, to Natali, która się podszywa bo z nią nikt nie chciał pracować ;D