Wpis z mikrobloga

Współczuję ludziom, którzy nigdy nie jedli dobrze przyrządzonej kaszanki z cebulą - szczególnie tym, którzy tkwią w błędnym przekonaniu, że jak coś jest tanie i brzydkie to nie może być dobre. Zaprawdę powiadam wam: odrzućcie uprzedzenia i otwórzcie serca i usta na kaszankę a wasze żołądki będą błogosławione!

#kaszanka #oswiadczenie #gotujzwykopem
Niedowiarek - Współczuję ludziom, którzy nigdy nie jedli dobrze przyrządzonej kaszank...

źródło: comment_OaTECXyCJFnrELGJyo7Ox1YuyQjQLO1w.jpg

Pobierz
  • 48
@TSoprano: No ale to przecież totalnie różne rzeczy, tatar to czyste mięso, kaszanka i flaki to podroby, półprodukty.
Nie wiem jak można się "brzydzić" tatara a potem np. wpieprzać burgera czy mielone, o steku nie mówiąc.
@Niedowiarek: #gimbynieznajo
Dagmara, lat 19

Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki. Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on odwzajemnia moje uczucie. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Nie fart polega na