Wpis z mikrobloga

Zaraz kogoś zamorduję.
Terminowa dostawa dzisiaj do 17.00 w Holandii. Cały dzień kontrola pozycji auta bo towar zaraz po dostawie ma być oclony i wysłany na lotnisko skąd leci do Azji.
Raporty pięknie składane do klienta, wszyscy szczęśliwi. Koło 16.00 ma 65km, drobna obsuwa, zdarza się, spoko. 17.15 dzwonie do kierowcy ile mu jeszcze zostało (spedytor miał wyłączony telefon), a kierowca mówi, że stoi w korkach pod Antwerpią i nie wie co spedytor #!$%@?. Jeszcze 130km mają. #!$%@?. Zajebię wszystkich kłamców tępym prętem.

#bekaztransa #spedycja
  • 17
@khurghan: jak pracowalem w produkcji reklamowej to myslalem ze wszyscy kłamią, po przejściu do transportu tamto to było delikatne mijanie się z prawdą ( ͡° ͜ʖ ͡°) a korki w antwerpii są zawsze (tak jak w paryzu i madrycie)
Ja ZAWSZE rozmawiam z kierowcą. Jak przewoźnik nie chce dać numeru do drivera, to nie daje mu ładunku. Za dużo w życiu słyszałam ☺ no i wiadomo ze samemu najlepiej wiadomo jak ubrać bolesna prawdę w słowa, by klient nie dostał zawału niż przez pół dnia strugac z siebie debila a potem "Wo ist LKV? ? ?" I ryk ☺
@tadyo: Następnym razem się poprawię. I cały tydzień #!$%@? przez takiego #!$%@?. Znając życie to w przyszłym tygodniu czeka mnie wizyta przeprosinowa w nl.
@Whattodo: Co do pierwszego to różnie, zazwyczaj nie mam czasu. A co do drugiego. Właśnie o to chodzi, cały dzień informujesz rzetelnie co i jak to ludzie sobie jakoś dzień ustawią. A nie jak jaśnie pan oznajmia 15 minut po czasie, że ma jeszcze 3 godziny jazdy. I teraz czekają na niego jak debile audytor, agenci celni, magazynierzy itd...
@kozaqwawa: @Konkol: @nowhere_man: @Whattodo: @tadyo:

Już wczoraj nie miałem siły nic pisać, ale przyszła kryska na matyska.
Nie pisałem wcześniej, ale towaru były niecałe 3 tony. Wedle przewoźnika auto to była solówka z 2-ma kierowcami.
Gdy zajechał na rozładunek o 20.00 czekał na niego komitet powitalny jak powyżej + policja. Policja w sumie tam była tylko dlatego, żeby sprawdzić towar pod kątem materiałów niebezpiecznych (broń, materiały wybuchowe
@tadyo: Popłynąłby jakby stuknął gdzieś, a OCP za tak przeładowane auto by sobie ewentualnie narysował. Więc niech dziękuje Bogu Januszek, że tylko tak się skończyło.
@Whattodo: @khurghan: Najogorsze jest to że porownujac do tego co sie dzialo na rynku 3-4-5 lat temu takich firm #!$%@? kogucikow - nie powaznych , oszustkow , #!$%@? jest ogrom!
Nie ma jak sprawdzic tego - bo te opinie na transie to #!$%@? warte - chyba ze ktos nie placi to moga sie przydac
Ja sie nie #!$%@? i wystawiam negatywy za spoznienia o co mam takie #!$%@? afery ze
@tadyo: Koleżanka właśnie wchodzi i mówi " Ku*wa ci ludzie sa popier*oleni. Na transa zanim przyjmą, to powinni robić nie wiem, jakiś test na inteligencję. Tak żeby z 40 chociaż było i takie podstawowe rzeczy jak np nie wiem - dzień dobry czy umie" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Piąteczek :D
3-4-5 lat temu takich firm #!$%@? kogucikow - nie powaznych , oszustkow , #!$%@? jest ogrom!


@tadyo: No offence, ale jak bierzesz kogoś kto nie wiadomo czemu nagle schodzi o 40% ceny rynkowej (tak jak zrobiłeś wczoraj i nieźle na tym popłynąłeś) to tak jest.
@Jakub_Puchatek: oho teraz sie bedzie to za mna ciagnac , - nie biore zazwyczaj w przypadku tego klienta stuacja byla taka a nie inna ze takie rozwiazania sa konieczne do wylapania zlecenia
Nie robie tego codziennie bo wiem z czym to sie wiaze