Wpis z mikrobloga

@archonik: @Laserade: ta maszynka służyła do zapisywania np. tras w Excitebike, zastąpił ją właśnie wygodniejszy Family Computer Disk System, ponadto Data Recorder wymagał Family BASIC. Ale, co mi się bardzo spodobało, w ogóle nie trzeba Data Recordera by zapisywać i odczytywać analogowe stany zapisu... można podpiąć kable pod kompa, nagrać MP3 i je puszczać, aby konsola mogła je odczytywać :D 12:44 w tym filmiku, ale polecam obejrzeć całe.
nihon - @archonik: @Laserade: ta maszynka służyła do zapisywania np. tras w Excitebik...
  • Odpowiedz
@archonik: zajmujesz się zawododowo swoim kanałem i strona czy gdzieś jeszcze pracujesz? Z tego co widzę to mieszkasz w Angli? Pytam z czystej ciekawości :) robisz świetne materiały.
  • Odpowiedz
@ziobro2: Ostatnie miesiące są dla mnie dość intensywne, bo spędzam 70-80 godzin tygodniowo próbując doprowadzić serwis do rentowności przy okazji dorabiając jako informatyk i godzić z tym jeszcze jakoś życie prywatne. Jeśli się uda, to super, jeśli nie, to niestety będzie musiał przestać bawić się w filmowca. Ale liczę, że się uda :) Mieszkam w Szkocji. I dzięki za miły komentarz.
  • Odpowiedz
@archonik: niemyslales nad tym aby pisać do jakiejś gazety typu cd action? Ciekawe ile tam płacą za recenzje :p może łatwiej by ci było utrzymać się z filmów w Polsce?
  • Odpowiedz
@ziobro2: W czasopismach płacą groszowe sprawy, często poniżej 100zł od tekstu. Wszystko zależy od stażu i rodzaju umowy. Mało kto pracuje na etat. I nie, raczej nie byłoby mi się łatwiej utrzymać z filmów w Polsce. Polska nie lubi przedsiębiorców. A to i tak najmniejszy mój problem, ale to raczej temat na inną dyskusję. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@ama-japan: Haha, lepiej nie, bo trzeba
  • Odpowiedz