Wpis z mikrobloga

Kuce powiedzcie mi jedno: uważacie, że naukowcy specjalnie przesadnie straszą globalnym ociepleniem bo mają w tym interes: tj. są przekupywani przez firmy, dostają pieniądze na badania, ich książki są czytane, są zapraszani do TV no ogólnie mają z tego hajs. Z drugiej strony nie przychodzi wam do głowy, że niektórzy może straszą tą islamizacją, żeby ludzie kupowali ich książki, nabijali im wyświetleń pod filmikami z żółtymi napisami, głosowali na nich w wyborach itd.
#4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #imigranci #islam #bojowkaislamska
  • 14
@AndrzejBreivik: Nie manipuluj faktami. Akurat islamizacja Europy to realny problem w przeciwieństwie do zmian klimatu, bo nawet nie jest pewne czy to akurat działalność człowieka powodu podniesienie się temperatury. Nie wiem czy wiesz ale rośliny (w tym drzewa) i zwierzęta wytwarzają gazy cieplarniane, które mogą mieć wpływ na ocieplanie klimatu. Poza tym różnego rodzaju wyziewy z wnętrza ziemii też mogą powodować ocieplanie klimatu.

Nie wiem czy wiesz ale rośliny (w tym drzewa) i zwierzęta wytwarzają gazy cieplarniane, które mogą mieć wpływ na ocieplanie klimatu.


@dreaper: Czyżby to były zwierzęta hodowane przez

@AndrzejBreivik: równie głupiej teorii to na wykopie nie widziałam od co najmniej 2 dni XD. Jak myślisz ile osób kupuje książki o islamie? Ile one kosztują i kto je wydaje i jaki jest podział? Ile kasy dostaje dystrbutor w Polsce? Otóż, osiołku, książki w stylu "islam zły" - Spalona żywcem" -Souad(polecam), i inne z tej serii- czytałam kilka - są wydawane w wydaniach kieszonkowych po 10 a widziałam i po 7
@empty_silence: Jest dużo takich książeczek ci mniej znani autorzy muszą się ratować niską ceną, żeby ktoś to kupował, a i tak spory hajs z tego mają, a np. taki "meczet notre dame 2048" który został rozpropagowany w necie i mediach kosztuje 30zł i autor dorobił się sporych pieniędzy na tym :). W sumie może też bym se jakąś napisał, żeby na przygłupich sebach zarabiać, a nie sorry ja mam kasę i