TLDR;

Z góry przepraszam wszystkich obserwujących tag za przerwę w postach, ale skończył się sezon ogórkowy w #pracbaza i mam teraz pełne ręce roboty, więc i wypok trzeba dawkować…

W drugiej kolejce wygraliśmy z rezerwami Dębu Dębieńsko 2-1, nie mniej jednak okazało się, że drużyna występująca w A-klasie wycofała rezerwy z rozgrywek, przez co 3 punkty zdobyte w tym wyjazdowym spotkaniem stoją pod znakiem zapytania, najprawdopodobniej zostaną one nam odjęte, chociaż zawołam @ReaSSe — jak myślisz, co ZPN zrobi w tej sytuacji?

W trzeciej kolejce podejmowaliśmy na naszym obiekcie rezerwy LKS-u DECOR Bełk. Drużyna trenowana przez Sławomira Palucha (ciekawe, ile Mireczków z tagu #pilkanozna kojarzy to nazwisko?) wzmocniona kilkoma piłkarzami z III ligi nie dała nam jakichkolwiek szans i pokonała nas wysoko 0-15… Wstydu nie ma, bo drużyna gości jest jednym z pretendentów na awans, nie mniej jednak wysoka porażka boli.

Odkuliśmy się za to w czwartej kolejce, w meczu z Piastem Leszczyny. Drużyna przeciwnika, która jeszcze kilka sezonów temu występowała w okręgówce pokazała, że jest na równi pochyłej, stawiając nam opór tylko w pierwszej połowie. Dzięki dwóm naszym bramkom udało się zdobyć 3 punkty i poprawić nastroje po wysokiej porażce w poprzednim meczu.

Podsumowując — zajmujemy obecnie 6 miejsce w tabeli (na 11/12 drużyn), tracąc do pierwszego w tabeli wspomnianego już LKS II Bełk 4 punkty, a mając przewagę 6 punktów (choć niepewnych) nad ostatnią w tabeli drużyną KS Szczerbice.

#tkkfsokol <— można obserwować lub czarnolistować
#kartofliska #8ligamistrzow a właściwie to #9ligamistrzow #cklasa
f.....e - TLDR;

SPOILER

Z góry przepraszam wszystkich obserwujących tag za prze...

• 3
@faynie: Odejmą wam te 3 punkty bo drużyna nie rozegrała połowy spotkań w danym sezonie rozgrywkowym. Wszystkie mecze z udziałem tej drużyny będą anulowane - tak jakby nigdy się nie odbyły.