Wpis z mikrobloga

Że się nie znam, bo mój mi note za dwa dni będzie u mnie, to się spytam o MIUI Polska. Co prawda, z telefonu głównie korzystam w języku angielskim, taki już mam zwyczaj, bo lepiej wygląda, ale i tak rozważam MIUI Polska, bo podobno jest supcio.

Chyba, że XFS instaluje MIUI Polska, to wtedy można skończyć czytanie postu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy przy instalacji MIUI Polska wszyściusieńko się kasuje z telefonu? W sensie taki scenariusz:
- nowiuśki telefon
- korzystasz z tydzień, instalujesz aplikację numer jeden i zmieniasz sobie ustawionka
- chcesz z ciekawości zainstalować MIUI Polska no i instalujesz
Czy po takiej operacji ustawionka i aplikacja numer jeden zostanie?

Szczerze mówiąc, kompletnie się na tym nie znam, bo wcześniej #tylkowindowsphone, nigdy żadnego Androida nie tknąłem.

No i jeszcze się spytam, bo nie widziałem za dużego ruchu, dużo jest tu użytkowników Mi Note?

#xiaomi
  • 9
@Reggy: możesz wgrać i ustawienia zostaną, ale ogólnie po wgraniu innego romu niż max zalecany jest factory reset.

Jeśli zamówiłeś z xfs daj znać jaka przyszła ładowarka. Bo jeśli inna ładowarka niż oryginalna to trochę lipa (moim zdaniem)
@mikrolongin: Factory reset czyści wszystko. Jak przechodzisz na inny rom to powinno się zrobić factory reset czyli np masz miui multilang a wgrywasz miuipolska. Jak już masz rom miuipolska i chcesz wgrać update to nie potrzeba factory reset.
MIUI ma wbudowane narzędzie do backupu, ponoć działa bardzo dobrze. Ja nigdy nie używałem bo nie potrzebowałem :)