Wpis z mikrobloga

Mireczki, stoje przed trudnym wyborem. Pracuje w firmie produkcyjnej, aktualnie jestem zatrudniony na stanowisku zwiazanym z obsluga zywicowni. Praca lekka, siedzenie przy komputerze i klikanie, czasami sie zepsuje jakis zawor to wtedy go wymieniam. Stawka 1800zl na reke. Poniewaz jestem z wyksztalcenia mechanikiem zaproponowano mi przejscie do utrzymania ruchu. Praca duzo bardziej wymagajaca, wiecej godzin spedzonych w pracy. Stawka to 2500zl na reke. Przy czym do UR moge przejsc zawsze a w druga strone juz nie :/ czyli zostajac mechanikiem nie moge wrocic na aktualne miejsce bo wakat zostanie zapelniony. Dodam ze mam wyksztalcenie wyzsze inz i jest to moja pierwsza praca na umowe o prace.

#praca
  • 10
@dawik29:
Truizm: są dwa typy ludzi. Ci, co się rozwijają i ci, co stoją w miejscu. Dotyczy to również rozwoju kariery. Niektórzy mają coraz lepszą pracę, inni w wieku 40 czy 50 lat wciąż wykonują w sumie prostą robotę, taką jak na początku, za małe pieniądze.

Którym z nich chcesz być? Raczej nikt nie powie, że tym stojącym w miejscu.

A jeśli nie chce Ci się jak jesteś młody, to co
@nomadicgoogler:
@tyryryry:
@jazuu:
@mty89:
@Sh1eldeR:
Dziekuje za rady. Sam nie jestem przekonany z dwoch powodow, szef UR to niesamowity choleryk, wszystko musi byc zrobione tutaj i teraz. Krzyczy po ludziach itp. A druga sprawa to jednak nie mam szans przejsc wyzej w UR. W sumie to obie te posady sa beznadziejne jesli chodzi o szanse na awans...