Wpis z mikrobloga

Moje przypuszczenia co do gustów wykopowiczek ( co za tym idzie normalnych kobiet ) w kwestii wyglądu się potwierdziły. Przeważają głównie faceci wysportowani, szczupli z wyeksponowanymi mięśniami brzucha ( kwestia gustu ) którzy potrafią otworzyć słoik i nie są niedożywieni. Każda kobieta ma swoje gusta i guściki a jeszcze większa rozbieżność była by w ocenianiu twarzy ;) #kobiety #wypokowaankieta ##!$%@?
  • 12
  • Odpowiedz
Moje przypuszczenia co do gustów wykopowiczek


@lukaszwasyl: No to nie generalizuj, jak pytasz to poczekaj aż Ci odpowie minimum 10 dziewczyn na wykopie, wtedy możesz napisać "wykopowiczki" :]
  • Odpowiedz
@kicioch: mam nadzieję że stwierdzenie - zależne od gustu naprawi ten wpis ;) widziałem głosy wykopowiczek żeby bas kolokwialnie spier.. z tymi zdjęciami. Więc liczmy te 2 czy 4 osoby więcej
  • Odpowiedz
@lukaszwasyl: Ankietę zrób, zbierz grupę badawczą (min. 30 dziewczyn, im więcej tym lepiej) i opracuj wyniki. Pod tamtym wpisem odezwało się 6 dziewczyn, trochę mało, żeby wyciągnąć takie wnioski. Uprzedzam, Twoje wiele dziewczyn nic nie mówi, ponieważ wiele dla każdego znaczy coś innego. ;]
  • Odpowiedz
@MrsGreen: racja ;) wiele to pojęcie względne i nie była to strcte ankieta ( głównie podczas luźnych spotkań, randek etc ) dało by radę zrobić taką ankietę i może coś takiego zrobię ;)
  • Odpowiedz