Wpis z mikrobloga

Ehh... Mircy, moge dostać od starego laptop elitebook 6530p, problem w tym, ze czekam na lapka już od kwietnia (jest za granica praktycznie sie nie znamy)
Miał mi załatwić za 1500 lapka, tymczasem dał to gowno. Brać? Jeśli lapek okaże sie gorszym syfem niż myśle, to on bedzie sie zasłaniał faktem ze przecież mi już dał lapka to co ja chce. Pomóżcie, to ważne #wolampomoc #laptopy #ratunku #niezdecydowanie #smuteq
  • 15
  • Odpowiedz
@Stachustachu: ja bym się z takim starym nie bawił w tego typu interesy


@frak: chlopie, poszedłem do szkoły i na mundur (590 CBL) nie dał, nic nie dał a to tylko mi. W dodatku potrafi tylko ubliżać i nabijać sie z mojej matki i rodziny. Wytrzymuje to zeby wyciągnąć cokolwiek z niego. Od kwietnia obiecuje lapka i co? Nie kupi bo mieszkanie cos tam zmieniają. Po prostu nie
  • Odpowiedz
@Stachustachu: Pomijając że nie ma wersji p tego konkretnego modelu Dobrego masz tatę dałeś mu 1500 koła a on ci chce dać sprzęt za max 700 ziko. Krótko mówiąc nie warto


@Szlaufman: on chciał mi do 1500 CBL zakupić, zmienił zdanie (zwodzi od kwietnia). W dodatku nie dołożył sie do niczego, musieliśmy sami na mundur i resztę płacić! Ja tego człowieka określam mianem ##!$%@?
  • Odpowiedz
@Stachustachu: Współczuję ci stary motzno. ale za takie chamstwo to by się nie wygłupiał bo nie wiem na co liczy... Że nie umiesz liczyć do dziesięciu ?


@Szlaufman: to jest człowiek manipulator, zniszczył życie mojej matki, jest u nas znany jako czarna owca itd. Można napisać książkę, wcale nie żartuje
  • Odpowiedz
@Stachustachu:

to on bedzie sie zasłaniał faktem ze przecież mi już dał lapka to co ja chce.

To lepiej nic nie bierz, on dostał go zagranicą za grosze, na core duo będziesz się tylko męczył.
  • Odpowiedz
@Stachustachu:


to on bedzie sie zasłaniał faktem ze przecież mi już dał lapka to co ja chce.
To lepiej nic nie bierz, on dostał go zagranicą za grosze, na core duo będziesz się tylko męczył.

@Pustulka: tak tez zrobię, powiem ze sam sobie załatwię czy cos. Sprawę w sumie zamykam, dzięki za zaangażowanie ;)
  • Odpowiedz
@Stachustachu: jak coś daje to od razu bierz. mój obiecał że jak się alimenty skończą to będzie dawał kasę do łapy na życie. nie dostałem nawet 100 zł więc ten typ tak ma
nauczyłem się mieć #!$%@?

polecam ten styl życia
  • Odpowiedz
@Stachustachu: Moja koleżanka też tak miała do czasu aż jej ojciec wrócił grać dobrego tatusia pobił jej matkę i zabierał się do niej. (Pato straszne) Ojciec siedzi za alimenty teraz.


@Szlaufman: u mnie jak tylko przyleci so polski to od razu go zamkną
  • Odpowiedz
@Stachustachu: jak coś daje to od razu bierz. mój obiecał że jak się alimenty skończą to będzie dawał kasę do łapy na życie. nie dostałem nawet 100 zł więc ten typ tak ma

nauczyłem się mieć #!$%@?

polecam ten styl życia

@frak: ja tez tak mam ale tym razem był dylemat
  • Odpowiedz
@frak: @Stachustachu: Jałmużny nie warto brać Taki sprzęt jak jego ojciec chce dać albo jest w stanie idealnym albo agonalnym . @Pustulka to może potwierdzić że te poleasingówki to są w najróżniejszym stanie
Po za tym @Stachustachu: Nic nie bierz i zbieraj kwity na niego (Maile, nagrania z rozmów, Historie z fejsa gg czy inne sposoby przez które się komunikujecie) bo za parę lat jak
  • Odpowiedz