Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros Mireczki mam problem, wcześniej miałam volish nano control, teraz istick 30W. W isticku przy końcówce baterii (jeszcze nie mruga, ale jest jeden pasek tak jakby) czuć wyraźny spadek mocy, a w volishu tego nie było. Przecież volish to istick 20w w innym opakowaniu, więc reklamować tego 30W, czy to norma?
  • 20
@MoralneSalto: iStick tak średnio dobrze pokazuję stan baterii szczególnie przy rozładowaniu, u mnie w 50w tak do połowy jest dobrze, a później potrafi spaść do 0, wydaje mi się że to raczej standard.
@MoralneSalto: W sumie ja spadku mocy nie odczuwałem, jedynie raz mi zaczęło bobrzyć jak batka padała, co też jest nieco dziwne, ale może poobserwuj i jak coś się znacznie pogorszy to dopiero reklamuj, chyba że ktoś inny miał podobne problemy, sam nie wiem, to mój pierwszy iStick i jakoś nie widziałem nic o takich problemach.
chyba nie w porę przesiadłaś się na boxa skoro twierdzisz że to taka wada poważna, zgaduje że "volish" miał 2x mniejszą pojemność, nałąduj baterie
@sscav: mówię Ci, że ten volish to jest istick 20w (2200mah), ale z naklejką VOLISH. Chyba nie muszę pisać 3 raz? Na Mildach zwykłych też miałam spadki mocy przy 20% batki więc byłam zachwycona, że volish trzymał do końca. Tego boxa volisha znalazłam, nie kupiłam. Teraz jesteś bardziej świadoma, ale skoro jesteś takim super duper ekspertem to moze faktycznie nadal powinnam zostać przy mildzie 900mah?
@beer_man: będe obserwować w takim
@MoralneSalto: 2-3h to jednak sporo, 5-10 min przed rozładowaniem to normalne, może faktycznie coś nie tak z elektroniką. Jak ci się będzie to powtarzać to możesz próbować reklamować, co ci szkodzi, tylko nie wiem czy przyjmą. A kupowany w kraju czy od azjatów?
@beer_man: w kraju, stacjonarnie w sklepie, 120zł dałam za różowego (chociaż wszystkie w tej cenie były) więc nawet trochę cebula :D no nic, będę reklamować najwyżej. Zobaczę z zegarkiem w ręce jak to jest, nie na oko, ale na 100% nie jest to ani 15 min ani nawet 30

@pavaczek: parownik mam ten sam co na 20w. jak uzbieram trochę kasy to kupię coś lepszego, bo na razie mam genitanka,
@beer_man: @MoralneSalto: Sugeruję się sytuacją znaną mi z ZNA50, czy IPV3 Li. Zna to zasilanie 50W, na jednym akumulatorze(18650), mimo, że wapuje na 27W, przy 1/4 baterii wypieprza mi check baterry(czyli, po prostu aku nie wyrobi prądowo, przy tym stopniu naładowania i tym setupie). W Isticku 30W(też jeden akumulator) sytuacja może wyglądać podobnie, tylko, że zamiast wyświetlać komunikat, obniża sobie samemu wartości, o tyle, żeby móc jeszcze podziałać. Na IPV3
@beer_man: ogólnie mam w planach kupić coś lepszego, tylko kasę będę miała za miesiąc, więc za długo go nie pomarnuję :) te 1,5h to na pewno będzie, za to dam sobie rękę uciąć, z 2 godziny tez, z tymi trzema to może troszkę przesadziłam. Chociaż ja dużo wapuje (tak mi się wydaje), to też to inaczej odczuwam
@GaHee: czyli reklamować, czy ten typ tak ma i zaakceptować na ten miesiąc,
@MoralneSalto: To już zależy od ciebie, wolałabyś, go w tym momencie ładować, czy jeszcze poużywać? Ja chyba ze swoim istickiem 50W nie miałem takich przepraw. Napisz do sklepu i zobacz co ci odpiszą. Zawołam jeszcze @apaczacz bo z tego co kojarzę miał iSticka 30W.