Wpis z mikrobloga

TL;DR na dole.
Mirki co sie #!$%@? dzis w #katowice to nawet ja nie. Ide sobie prawilnie przez rynek z @mieczkowska . A nadmienić chciałbym, że strasznie dużo budek i straganów jest rozstawionych bo obchodzy 150lecia miasta here. I ide sobie i ide a tu nagle napis wielki na brystolu czy jakiejs tekturze jestem z lwowa i flaga wbita w namiot dosc okazała ukrainska. To se lukam co ten typek tam ma i same rekodziela ale ja z natury jestem rutkowski albo inny malanowski to sobie mowie oblukam cale stoisko. Podchodzę jakby od tyłu tejże budy a tam patrze jakby na a'la proporczyku cos na 40x20cm wymiary tak zwane vlepki z BANDERY... widziałęm vlepy z flaga bandery sama oraz flaga z napisem prawy sektor, oraz jakies medaliki z tymi nazwami #!$%@? jak UPA i OUN. Podbijam do typa i mowie czy wie co to #!$%@? jest i gdzie on sie znajduje. a on sie smieje i ze wie co to jest, to ja do niego ze to nie jest donbas i niech to sciagnie albo pogadamy inaczej a on nic. #rozowypasek jak to one odciaga mnie zebym nie robil inby i w sumie poddalem sie presji i odchodze od typa, ale po 5 metrach cos mnie ruszylo i sie odwracam i ide do typa szukajac w telefonie zdjec z odnosikami co to jest (co z tego ze on ledwo po naszemu gadal XD duzo by zrozumial na bank) i jakie moje zdziwienie bylo, że już tego gowna banderowskiego nie bylo. Szukam dokladnie czy to wisi moze teraz w innym miejscu ale nie ma. Pytam sie gdzie to jest a on "schowalem to zeby pana to nie denerwowalo" a ja mu mowie o ty #!$%@? ja tak tego nie zostawie. Jak powiedzialem tak zrobiłem i poszedlem do urzedu miasta do infromacji, powiedizalem jak wyglada sprawa to wyslala mnie babka do innego budynku, poszedlem i mowie co jest grane to mnie odsyłali do 3 pokojów az w koncu dwa dobre #milf podaly mi numer do kierownika jarmarku. Dzwonie i mowie ze to i to widzialem tam i tam. Mowi ze tam podejdzie to ja mu na to ze zaraz tam bede. Przychodze za 2 minuty on juz tam jest i mu mowie o tym wszystkim i pokazuje zdjecia co mial tam wywieszone i pozniej z tym typem gada przy mnie a on sie wypiera ale widac bylo ze wali w ciula i sam tem kierownik mi przyznal ze cos tu smierdzi bo strasznie przeinaczal nawet swoje fakty. ten banderowiec mowil ze mial tam nalepki UKRAINA-UNIA UKRAINA POLSKA i euromajdan XDDD skislem wtedy motzno. Kierownik powiedzial ze bedzie mial go na oku i dziekuje za taka postawe ze jednak ktos reaguje jak to widzi. Tak na koniec dodam wam mirki ze bylem w 3 pokojach i w informacji i pokazywalem im zdjecia flagi upa prawego sektora a nawet stephana cwela bandery. I ZADNA BABKA NIE WIEDZIALA CO TO JEST LUB KTO TO JEST... moze przesadzilem ale moim zdaniem warto reagowac bo na srodku 300tysiecznego miasta jakby nigdy nic jakis #!$%@? z ukrainy siedzi z wlepami oraz naszyjnikami mordercow naszych przodkow. Dziekuje oraz Szczęść Boże. #gorzkiezale #slask #ukraina #banderaboners

tl;dr

Phillippus - TL;DR na dole.
Mirki co sie #!$%@? dzis w #katowice to nawet ja nie. Id...

źródło: comment_s2yLBJ19Drd1CtDHkZIbzP8MjZbQdra5.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Phillippus: ten jarmark jest tez jutro? Jezeli tak to wolaj mimo, ze nie jestem zadnym prawakiem to bandery w moim miescie tolerowac nie bede. Zwlaszcza, ze mam mieszane korzenie i moja (daleka) rodzina umierala z ich rąk.
  • Odpowiedz
@krol_bolu: jest jeszcze przez tydzien. specjalnie sie pytalem ale ja jutro z rana wylatuje na waksy wiec nie bedzie mi dane zobaczyc tego typa (obok drugi ziomek z ukrainy siedzial i mial osobne stoisko tez)
  • Odpowiedz
@Phillippus: Jutro specjalnie sie tam wybiore i profesionalnie najpierw zrobie fotki pozniej dym a na koncu jak to nic nie da dam cynk paru znajomym narodowcom. Nie mam nic do Ukraincow, bardzo lubie Ukrainki (uwazam, ze sa bardzo pracowite i wierne) no ale cos takiego to gruba przesada. Jeszcze te bezczelne smichychichy.
  • Odpowiedz
@mrOlii: #!$%@? totalnie. klocilem sie z typem a dziolcha mnie odciagnela i jak pisalem wyzej wrocilem sie i chcialem mu pokazac co to jest i co to znacyz u nas oraz zrobic zdjecia ale schowal to w ciagu tych kilkunatu sekund, ten kierownik caly tez mowil ze szkoda bo nie mamy dowodow...
  • Odpowiedz