Wpis z mikrobloga

Jutro zmieniam modem albo router xD Nie wiem co bo się nie znam. Pytanie, czy jeśli wchodziłem na nielegalne strony to czy oni to zgłaszają? Nie wiem jak to działa xD Wezmą coś ode mnie? Nic nie wiem xDDDD nic! Mam na myśli że zakładane urządzenie i stare jest brane, a oni potem je przeglądają; oni wiedzą już że szkalowałem papieża i dają info na bagiety. Czy po prostu biero i czyszczą? Jeśli biero i przeglądają da się jakoś wyczyścić zawartość routera lub modemu XD? Nie chcę iść do sztumy bo jestem ładny a nie chcę zbierać mydła w płynie.

#kiciochpyta #internet #pomocy #informatyka #problemypierwszegoswiata
  • 17
@PanRatel: okej, a więc sam router nie zapisuje danych o stronach, dane się zapisują w przeglądarce, na komputerze. Jeżeli nie zmieniales IP a masz stałe to jesteś trochę w dupie. Na takie rzeczy wchodzi się przez TORa, proxy, obojętnie co zeby nie zdobyli twojego IP
@Zarazeqq: ale czy firma która mi to wymieni ma jakoś dostęp do mojego ip? XD nigdy nie wchodziłem jakoś specjalnie, jakoś po prostu wchodziłem w dziwne linki lub smieszkowalem ze znajomymi na skajpie
@PanRatel: to się uspokój, dopoki bagiety nie dostaną twojego ip wszystko będzie dobrze. Pamiętam jak 2 lata temu wszedłem na imagefap wpisałem w wyszukiwarce Lolita i wyskakuje komunikat "mamy twoje ip #!$%@?, zginiesz w piekle #!$%@? " Zamknąłem przeglądarkę i pomyślałem sobie "#!$%@?, korzystam z internetu mojego sąsiada". Te strażaki o tym że mają moje ip mogą w dupe wsadzić bo abym miał #!$%@? musiała by sie policja tym poważnie zainteresować
@Zarazeqq: no wiem wiem... przecież do mojego komputera ma dostęp każdy gość a moje hasło do wifi to 123 każdy może skorzystać z mojego ip nie robię kaalogu osób jakie to robią.