Wpis z mikrobloga

#bieganie #polmaraton #przygotowania #runforestrun

Miraskiii biegalem sobie dzisiaj, uważam że za szybko bieglem i w końcowej fazie (pod górkę) braklo mi sił, ale na prostej już wróciłem do tempa. Średni czas na km mieścił sie między 4:27-4:37, straciłem minutę przez górkę(ok 600m) bo ten km pobieglem z czasem 5:27. Glowa do góry, to początek i bd lepiej ale i tak cieszę sie z czasu :)) Trzymajcie kciuki dalej, bieg 7listopada. Biegajmy razem Mireczki i Mirabele! Powodzenia w dążeniu do celu :)
bakter - #bieganie #polmaraton #przygotowania #runforestrun



Miraskiii biegalem sob...

źródło: comment_ottPxW9glxsLkvWtolEEb9dI1UpfoFXc.jpg

Pobierz
  • 9
@bakter: jeśli mocno zwalniasz na podbiegach to znak, że brak Ci siły biegowej. Warto włączyć treningi siłowe tak raz na dwa tygodnie, bo siła biegowa to nie tylko lepsze podbiegi, ale też pozwala wydłużyć krok i dłużej utrzymać poprawna sylwetkę w biegu. Znajdź sobie górkę w okolicy, np tą na którą dziś wbiegałeś (chociaż lepsza by była krótsza ale bardziej stroma, im większa stromizna tym lepiej) i wbiegnij na nią np


@Fiddler: Dzięki Mireczku, mam górkę blisko domu z której kiedyś korzystałem często i zapewne do niej wrócę. Długo borykałem się z kontuzjami, także i siła z czasem przyjdzie przy dalszych treningach bo ;)

Nie dziękuję! ;)
@grecki: a czemu uważasz, że ich nie było? :) przed było 15minutowe rozciaganie i rozbieganie, aby zadyszki nie było. Po bieganiu bylo trochę spacerku, rozciaganie i siedzialem 10minut w wannie w lodowatej wodzie brrrr :)