Wpis z mikrobloga

#!$%@? kibolska patologia

4:45, idzie takie bydło #!$%@? i drze ryj na całe osiedle o legii

#!$%@? ludzi w niedzielę o 5 obchodzi ich legia, niech #!$%@?ą

ja się dopiero zbieram do wyrka, także mi to lotto, że się drą, ale #!$%@?...jak beznadziejnie trzeba być wychowanym, żeby takie rzeczy odwalać? po cholerę te patafiany się drą?

ooo jaki ja jestem wielki kibic, pacz mati nic sie nie boje, krzykne z calych sil ze legia krul

#!$%@? ci w dupe troglodyto
  • 31
@swinkapl: Taaaaaaaaaa. Statystyki są nieubłagane. Co 2 tygodnie kibice po meczach rozwalają pół miasta, wieczorami polują na ludzi i popełniają setki przestępstw. Kto się wychyli z okna dostaję z automatu #!$%@?. Ludzie zamykają się po domach i boją o własne życie. Nikogo nie widać na mieście, bo przecież mecz. Nie wiem gdzie Ty żyjesz, ale twoje wyobrażenie nie ma nic wspólnego z realnym światem.
@deroo: Sęk w tym że tak z reguły mordę dra największe pozery, które na mecz chodzą raz na dwa lata. Ja na Legii bywam mniej lub bardziej regularnie od dobrych 10 lat. Swego czasu przez cały sezon opuściłem jeden mecz i nie raz wracając w nocy z imprez byłem świadkiem takiego darcia mordy na osiedlu, w autobusach itp. I zawsze mnie skręcało gdy słyszałem jak takie sebixy przekręcają słowa przyśpiewek, mylą
@enzojabol: Wy się tak zawsze zasłaniacie, co złego to nie wy. Prawda jest taka, że jest spora grupa ludzi robiących #!$%@?. Większość jest w porządku, jasne, ale wkurza mnie, że ci normalni kibice bronią tego cholernego bydła i starają się usprawiedliwiać, zamiast się odcinać i reagować.

Wiele razy wracałem z takim bydłem i tylko raz w życiu byłem świadkiem, jak normalniejsza część kibiców wywaliła z autobusu innych narąbanych kibiców-awanturników - za
Wiele razy wracałem z takim bydłem i tylko raz w życiu byłem świadkiem, jak normalniejsza część kibiców wywaliła z autobusu innych narąbanych kibiców-awanturników


@hokus_pokus: dlaczego wiele razy sam nie reagowałeś, a oczekujesz takiej reakcji od pozostałych?
och, jaki jestem odważny w internecie. Ponarzekam, poprzeklinam, żeby nie było i w ogóle wielki bulwers :D

Ale ogólnie zamknięty w mieszkaniu łba nie wychylisz i im nie powiesz żeby byli ciszej :D

Patologią to jest twoje zachowanie.


@zartynabok: no tak, doskonałe rozwiązanie

żeby ich uciszyć sam się będę darł na całe osiedle, żeby byli cicho

świetna rada kapitanie
@deroo , @hokus_pokus: idąc Twoim tokiem rozumowania, są też Polakami tak jak Ty. Dlaczego zasłaniasz się tym że akurat krzyczą o tym że kibicują jakiejś drużynie, i zamiast poczuć się do odpowiedzialności i edukować ludzi tej samej narodowości, to odcinasz się że oni to kibice a Ty nie, więc inni kibice powinni reagować i zwrócić uwagę a nie Ty?

Masę ludzi to bydło i wieśniaki, bez względu na to czy utożsamiają