Wpis z mikrobloga

@maniakbitcoin: A co to jest Amount: 490 Finney ( Finney --- co to jest , przelałem 0,5 ETH w następnej transakcji przelałem testowo 2 ETH i już prawidłowo pisało Amount 1,99 ETH a tutaj 490 Finney co to jest Finney ??? Swoją drogą myślałem że ETH jest tak rozschwytywane ze względu na szybkość transakcji a tutaj mnie zaskoczyłeś tymi 24 godzinami. Jak faktycznie tak długo idą transakcje to trochę shit ten
@hughmm: o nie żadna VanillaCOIN . Obecnie wyszedłem z wszystkich shitcoinów. Podsumowując doszedłem do ogólnego wniosku że nie wchodzę już w nic co ma kapitalizację poniżej 10tego miejsca na marketcap
@hughmm: powoli dochodzimy do etapu o którym mówiło się już rok temu, że powoli kończy się era shitcoinów i zostanie tylko kilka tych najlepszych czyli z listy TOP10 coinmarketCAP .
@maniakbitcoin: a jednak człowiek uczy się na błędach. Okazało się że ETH dotarło bardzo szybko. Po prostu jeszcze w drugim oknie konsoli nie skończyło się pobieranie bloków. Stąd nie widziałem mojej transakcji jako wykonanej. Bloki już zaktualizowane a moje ETH bezpieczne na moim komputerze. Czyli test przeszedł. przeniosłem pliki Roaming/ethereum an drugi komputer i również stan ETH się zgadza. Teraz szukam czy jest coś takiego jak generowanie klucza prywatnego jego eksport
@Alphabet: Akurat Vanilla to zaden shitcoin bo jako jedna z trzech(bitcoin,peercoin,vanilla?) monet zostala napisana od 0 i udało im się osiągnąć natychmiastowe transakcje(poniżej sekundy). Jeżeli to jest dla kogoś gówniana moneta to troche smieszne. Tym bardziej, że na bitcoiny trzeba czekać godzinę. Szkoda, że tak mało ludzi wie o tej monecie, bo niewątpliwie ma bardzo duży potencjał. Nie chce mi sie tutaj rozpisywać ale śledzę tę monetę cały czas i naprawde
Tym bardziej,że ETH już swój peak osiągnęło więc wciąż kupujesz na górce... Vanilla jest teraz warta 5.5 centa, z potencjałem na dolara albo 2 w przyszłości(skoro gówniany dash tyle osiągnął).
@hughmm: przy każdym shit coinie jest taka gówniana gadka że może osiągnąć 2 dolary a kosztuje 5 centów. Ale tych shitcoinów jest całe setki jak nie tysiące. I jedno jest kopią drugiego a drugie trzeciego.
@hughmm: obroty 0,38 BTC na 24 godziny i dalekie miejsce na coinmarketCAP oznacza że to shitcoin. Dla mnie minął już etap inwestowania w coś co jest poniżej TOP 10 coinmarketCAP i ma niskie obroty Nawet CRAVE dzisiaj sprzedałem wszystko. Straciłem dosyć dużo na moich nie przemyślanych inwestycjach. Teraz wszystko z shitcoinów zainwestowałem w ETH wczoraj na 41000 sat, BTC i LTC wszystko wczoraj.
@hughmm: Wiesz ja nie mówię że Vanilla jest zła. Ja poprostu zmieniłem swoje nastawienie. I nie inwestuję w nic co jest poniżej TOP 10 w kapitalizacji oraz co jest mało płynne. 14 BTC to znikoma płynność. Po prostu nie uważam że jest to zły coin. Życze mu wiele szczęścia i dużej kapitalizacji. Jak wejdzie w TOP 10 to i ja w niego wejdę. Obecnie nie interesuje mnie nic poza BTC, LTC