Wpis z mikrobloga

Jednym z moich ulubionych motywów w anime jest zniknięcie ważnej dla bohatera osoby wraz z wspomnieniami o niej u wszystkich osób oprócz tegoż bohatera.
Przykładowe animu z takim motywem, które oglądałem (i które przyszły mi do głowy podczas pisania tego wpisu): Steins;Gate (kinówka), Higurashi Rei (ova), Haruhi (kinówka).

Znacie więcej bajek z tym motywem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#anime
Kliko - Jednym z moich ulubionych motywów w anime jest zniknięcie ważnej dla bohatera...

źródło: comment_MQNMaj5Re2Gfvn1Yleai4uHUkXVg2GX1.jpg

Pobierz
  • 29
@Kliko: wątpię by się dało znaleźć coś, czego nie widziałeś. Miałem wymienić Angel Beats! (choć to nie to samo), ale ciężko tego nie znać.
Ale o, mam. Kanon - polecam :) Oczywiście ta nowsza wersja.
@Kliko: xD Nie jest tak źle.
ef: A Tale of Memories. też nie znasz? O panie... To w takim razie od tego zacznij. Tyle że to nie do końca to samo, ale podobne, powinno ci się spodobać.
@Kliko: tyle że w Buddy Comples, to wygląda trochę inaczej, ale o ile pamiętam wątek rozpoczyna się już w pierwszym odcinku, najwyżej w pierwszych dwóch, więc dużo nie stracisz jak Ci się nie spodoba ;p W ef zresztą też to trochę inaczej jest, niż opisałeś.

Nie pamiętam, czy przypadkiem w Rozen Maiden nie było czegoś z utratą wspomnień. Tak czy siak - oglądałem to już parę lat temu, wtedy jakoś