Wpis z mikrobloga

Mirki powiedzcie mi szczerze bo nigdy nie zaznałem takiego uczucia (i mam nadzieje, że nie będę musiał) jak to jest być stuleją? Serio taki duży procent użytkowników wykop.pl jest przegrywami, że muszą pisać w internecie jakie to kobiety są złe, jak to wpadli w friendzone i w ogóle to wina tych "bad boyów" bo inaczej to każda dupa była ich!? Naprawdę, miałem 2 poważne związki (3+ lata), poznawałem dziewczyny w internecie, ale nigdy nie myślałem o tym, żeby żalić się społeczności na jakiejś stronie, że nie potrafię poderwać dziewczyny albo, że mi nie wyszło. Zdarza się i tyle. Sorry ale dla mnie to podchodzi pod patologie. Znajdźcie prawdziwych znajomych to nie będziecie musieli dla paru plusów pisać o takich głupotach. A dla tych co się boją wyjść z piwnicy, to mogę powiedzieć tylko, że to naprawdę nie boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczenie #feels #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki
  • 4
@Qiub92: Prawdziwi znajomi swoją drogą, ale są jednostki, które potrzebują się wygadać komuś nieznajomemu - jest szansa, że spojrzy na to obiektywnie, poza tym dochodzi też pewien wstyd, nie każdy bowiem lubi nawijać o sobie jak opętany. Są też ludzie o przeciwnym charakterze - muszą się wygadać wszystkim. Serce rządzi się swoimi prawami i ciężko jest mierzyć każdego swoją miarą, bo każdy człowiek inaczej czuje i przeżywa.