Wpis z mikrobloga

Drogie mirki! Po przemyśleniach i pytaniach pragnę uruchomić nowy tag ( ͡° ͜ʖ ͡°) #stronaodfrontu

Jakie są zamiary? Miejsce dla mirków, którzy tworzą/projektują/kodują strony(czyli Graficy/Front End Developerzy), gdzie będą mogli zamieścić swoją pracę i oczekiwać na krytykę(miejmy nadzieję konstruktywną) ogółu, dzięki czemu staną się lepsi w swoim fachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zacznę pierwszy.. ostatnio gnębię temat stron z portfolio/resume i na razie zaprojektowałem cuś takiego

http://s7.postimg.org/y7jgynbbd/layout.png

Proszę o opinię i krytykę!( ͡° ͜ʖ ͡°)

#webdev #webdesign #stronaodfrontu
  • 28
  • Odpowiedz
@Filem00n: jeśli mam Cię oceniać jako początkującego to to portfolio jest bardzo dobre. Natomiast zawsze dałoby się coś poprawić.

Pozwolę sobie zwrócić uwagę na parę spraw:
- Niepotrzebny ten wielki top (który nie jest sliderem z tego co widzę) - nic z niego nie wynika oprócz nazwiska, a jak już chcesz go zachować to daj tam przycisk call to action typu "Zobacz czym mogę Cię zaskoczyć" / "Zjedź niżej po więcej pikantnych szczegółów" itp. Generalnie zasada ciągnięcia za rękę

- Coś mi nie gra ze światłem między nagłówkami, treścią i ikonami - za duży odstęp ikon od tekstu, za mały odstęp między poszczególnymi pozycjami i nagłówkami i pomiędzy
  • Odpowiedz
@Filem00n: tak jeszcze patrzę i te kolorki przycisków mi średnio pasują :P A próbowałeś cieńsze te linie przy edukacji i zatrudnieniu - coś mi się wydaje że troszku ładniej by było.
  • Odpowiedz
@xcccx: mam co do tych lini plan by je trochę przerobić, ale to już w kodzie, zobaczymy co z tego wyjdzie w praniu, wtedy pozmieniam :P

@RobenPL: kojarzę podstawy przy wdrażaniu do wordpressa, myślisz, że jest sens dawać takie projekty na WP chociaż blogiem to nie będzie?
  • Odpowiedz