Wpis z mikrobloga

W styczniu 2014 Korwin twierdził że w porównaniu z muzułmanami jestesmy prymitywami a nadejście tych pierwszych bedzie naszym wyzwoleniem i awansem cywilizacyjnym.
Podobno on nie zmienia zdania ciekawe czy powtórzyłby to samo dzisiaj ;)

źródło

- Mają oni wyższą cywilizację, dlatego nas zalewają i skolonizują. Arabowie nas nie szanują, bo jesteśmy prymitywami - dodał polityk. - Gdy przyjdą tu muzułmanie i wyzwolą nas spod unijnej okupacji, znajdziemy się w znacznie wyższej cywilizacji niż obecnie - podkreślił.


#bekazprawakow #bekazkuca #korwin #neuropa #polityka
Pobierz
źródło: comment_o0ZgcHRYCeLEJgTFrGceVGzdQeLMFT01.jpg
  • 46
dopóki obowiązywała cywilizacja europejska, dopóty Europa rządziła światem. Jeśli obowiązuje cywilizacja unijna, dokładnie odwrotna - to jest odwrotnie

Wykaż gdzie ta manipulacja.


@szurszur: Otóż wyciąłeś fragment i poddałeś tylko ów fragment interpretacji zamiast interpretować całość, co jest manipilacją.
Cywilizacja europejska>arabska>unijna co jasno wynika z tekstu, czyli grafika wklejona przez @przykry się zgadza gdyż obecna cywilizacja to unijna a nie europejska która kolonizowała prymitywne plemienia.
@YodaMonster: Nie ma zadnej manipulacji. Korwin powiedział ze obecnie jest cywilizacja unijna czyli to co mówił odnosi sie do obecnego czasu a ja o sytuacji na teraz mówię. A wiec w porównaniu z muzułmanami obecnie jestesmy prymitywami przynajmniej JKM tak uważa.
@szurszur: Wyższy poziom cywilizacji ja definiuje zdolnością dominacji niższych poziomów. Jeżeli nagle kilka milionów Arabów zalałoby Europę zachowując tym samym swoje obyczaje, swoje modele rodzin wielodzietnych to przy klasycznych 2+1 jakie u nas mamy, Arabowie by nas zdominowali. Widziałem zdjęcia z ajfonami, fakt że uważam każdego iBota za dzikusa ale z dzidami nie latają. Nie przychodzi mi na myśl definicja dzikusa która Arabów by do nich zaliczała a nas nie.