Wpis z mikrobloga

W styczniu 2014 Korwin twierdził że w porównaniu z muzułmanami jestesmy prymitywami a nadejście tych pierwszych bedzie naszym wyzwoleniem i awansem cywilizacyjnym.
Podobno on nie zmienia zdania ciekawe czy powtórzyłby to samo dzisiaj ;)

źródło

- Mają oni wyższą cywilizację, dlatego nas zalewają i skolonizują. Arabowie nas nie szanują, bo jesteśmy prymitywami - dodał polityk. - Gdy przyjdą tu muzułmanie i wyzwolą nas spod unijnej okupacji, znajdziemy się w znacznie wyższej cywilizacji niż obecnie - podkreślił.


#bekazprawakow #bekazkuca #korwin #neuropa #polityka
Pobierz
źródło: comment_o0ZgcHRYCeLEJgTFrGceVGzdQeLMFT01.jpg
  • 46
wobec #!$%@? panow powyzej kuce i tak powinny propzowac imigrantow, zawsze lepiej mieć cywilizację arabska niż, tfu, unijna!


@Krisskow: Nie, ponieważ są zaprzeczeniem ich poglądów. To są komuniści świata islamu (wiara proroka na cały świat, resztę wybić).
Nie zrozumiałeś słów Korwina


@stjimmy: Prędzej twoich.

Korwin uważa, że muzułmanie jak do nas przyjdą to nie będziemy musieli płacić dochodowego (bo im Koran zabrania)


@stjimmy: Więc tego nie będzie, za to dodatkowy podatek płacą niewierni, bo nie są muzułmanami. Ponadto, aby do tego doszło musiałby u nas powstać kalifat (albo przyjść obecny), tak z nim wszyscy walczą, że chyba nie walczą. Dodatkowo musielibyśmy przeżyć wprowadzanie ich władzy oraz jakby
Więc przyznajesz, że po prostu Korwin pieprzył głupoty.


@stjimmy: Niestety sam to robisz, dochodowy jest od dochodu i płaczą go wszyscy, w Kalifacie w Europie muzułmanie by go nie płacili, bo im Koran zabrania. Coś podobnego by płacili niewierni, jednak brak szczegóły czy by były różne kwoty zależne od zarobku czy nie. Nie wiadomo kto by go w ogóle płacił, bo niewiernych mogliby pozabijać (jak już to robią od dawna), inna
@Kaczypawlak: Ale ja o tym wiem - to przecież twierdzenia Korwina, więc mi rzeczy oczywistych tłumaczyć nie musisz tylko Korwinowi.

Zaszokuję pana: gdyby przyszli muzułmanie i wyzwolili nas od okupacji Unii Europejskiej, polepszyłoby nam się. Znika VAT sprzeczny z Koranem. Znikają podatki dochodowe, sprzeczne z Koranem. Znika podatek od kupna-sprzedaży, sprzeczny z Koranem.
Ale ja o tym wiem - to przecież twierdzenia Korwina, więc mi rzeczy oczywistych tłumaczyć nie musisz tylko Korwinowi.


@stjimmy: Ale to on mówił prawdę, a Ty tego nie ogarniasz. Te podatki znikną, będzie od niewiernych o ILE BĘDĄ. Trzeci raz to piszę. Możesz ich dodatkowo uniknąć przechodząc na islam.

Ale on nie mówił prawdy


@stjimmy: Sam tego nie robisz.

gdy przyjdą muzułmanie i zrobią z nas muzułmanów 1) nie polepszy nam się


@stjimmy: Jak wprowadzą prawo szariatu to te podatki serio znikną xD

2) muzułmanie tak czy owak płacą dochodowy.


@stjimmy: To może pora na poparcie tego, że ISIS taki wprowadził, inaczej to tylko pisanie farmazonów. Czekam na linki, jaki mają VAT i inne. Jak nie to cóż,
To może pora na poparcie tego, że ISIS taki wprowadził, inaczej to tylko pisanie farmazonów. Czekam na linki, jaki mają VAT i inne. Jak nie to cóż, gdyż w takim razie....


@Kaczypawlak: Cóż jeśli uznajesz ISIS za jedyne muzułmańskie państwo i jedynych muzułmanów to nieźle xDD polecam sprawdzić w takim razie stawki dla innych państw.
Cóż jeśli uznajesz ISIS za jedyne muzułmańskie państwo i jedynych muzułmanów to nieźle xDD


@stjimmy: To nie jest jedyne państwo muzułmańskie, jednak oni dosłownie interpretują Koran. Różnica jest.

polecam sprawdzić w takim razie stawki dla innych państw.


@stjimmy: Ja nie pytam o te inne państwa, tylko te, które opierają swoje prawo na Koranie dosłownie. Masz inny przykład kraju naprawdę konserwatywnego, gdzie panuje islam - Arabia Saudyjska i tam jest takie
Pobierają zakat od obywateli (2.5%)


@stjimmy: Jakiś link? To jest inna danina a nie dochodowy czy VAT. A Ty jeszcze chcesz z tego zrobić "dochodowy".

kolei w Iranie który tajkże jest stricte muzułmańskim krajem, dochodowy funkcjonuje. Pudło.


@stjimmy: Tylko, że to inny odłam islamu - szyizm, Arabia Saudyjska i ISIS to kraje sunnickie, dla nich to i tak niewierni. #bekazlewactwa
2.5% od dochodu


@stjimmy: Dalej brak źródeł geniuszu, do tego dalej czekam na dowód na taki podatek od ISIS. Skoro tak twierdzisz to musi być powód, a nie bierzesz dane z dupy, "bo Ci się wydaje". Słowo się rzekło. A co do zakatu:

Zakat (arab. زكاة) to prawo wspólnoty muzułmańskiej do nadwyżki indywidualnego majątku wyznawcy islamu. W państwach muzułmańskich jest to obowiązkowy podatek. Często oblicza się ją według rocznego współczynnika 2,5%
Nie ISIS, tylko Arabia Saudyjska


@stjimmy: A co z ISIS? Oni dosłownie interpretują Koran, Arabia Saudyjska jeszcze nie.

i obejmuje zarówno dochód jak i majątek.


@stjimmy: Czyli cały MAJĄTEK, a nie sam DOCHÓD, jak u nas dochodowy. U nas płacisz dochodowy od tego co zarobiłeś, a nie od majątku. Czyli zarobiłeś 35 tysięcy złotych, musisz odpalić fiskusowi podatek za to, że to zarobiłeś, a nie za to, że masz majątek
Specjalnie dla ciebie poszukałem - zakat wynosi 10% http://www.ft.com/cms/s/0/21e8c922-f95d-11e3-bb9d-00144feab7de.html


@stjimmy: Dałem Ci plusa, ale tam tego nigdzie nie widać, taka fana stronka mi wyskakuje, więc się rzuć fragmentami;]

Ale zakat płacisz od różnych części w tym od twoich przychodów miesięcznych czy rocznych


@stjimmy: Też się rzuć dowodem, gdyż tam gdzie dotarłem to inaczej wygląda. Dochodowy u nas dotyczy tylko dochodu, nie bulisz podatku za samo posiadanie samochodu czy mieszkania.
@Kaczypawlak: > In Raqqa, for example, Isis’s ruling sharia council last month issued a decree imposing Zakat – an almsgiving tax – set at 10 per cent of income. It also imposed a tax on Christians.

‪#‎ISIS‬ forces ''Zakat'' (10% tax) on all farmers in the lands they control in the suburbs of al-‪#‎Hasakah‬

Też się rzuć dowodem, gdyż tam gdzie dotarłem to inaczej wygląda. Dochodowy u nas dotyczy tylko dochodu,