Wpis z mikrobloga

Jak patrzę na Gortata, to dla mnie on jest takim przykładnym liderem. Gra w lidze o lata świetlne lepszej niż reszta jego kolegów, ale zamiast się lansić i udawać gwiazdę, to widać, że chce coś zrobić dla drużyny, że chce być liderem i pomagać już zebranym doświadczeniem.

W dodatku widać, że najważniejszy jest dla niego zespół. W meczu z Finlandią w końcówce w ogóle nie grał, tylko zamiast niego na boisku biegał Karnowski, który rozgrywał świetne zawody. Mimo to na każdej przerwie Marcin wspiera głośno kolegów, motywuje. Na jednej przerwie było widać jak woła wszystkich chłopaków by zrobili mniejsze koło wokół trenera i go słuchali. W jednym z wcześniejszych meczów sam usiadł na krześle trenera i coś tłumaczył chłopaków. A po meczu najwyżej wznosił ręce z radości :)

#mecz #koszykowka #gortat
  • 6
@salvador_w_dali: Nie zapomniałeś może o tym,że lider powinien na boisku pokazywać klasę a nie na ławce?
Z Izraelem miał najważniejsze rzuty,i spudłował spod kosza 2 razy. Wcale nie trudne.
Z Finami trochę średnio,że Karnowski,który jak widzę już któryś raz naprawdę bardzo niewiele umiejętności pokazuje okazuje się być większym zagrożeniem niż Marcin.

Wiadomo,że Gortat jest defensywnym zawodnikiem ale zobacz sobie jak Litwini grają z Valanciunasem a jak bez niego. Wykorzystują jego atuty
@Ryjuss: ma uraz kolana, lewego chyba. Pisał o tym na Facebooku.

@1marcin1: tak tak, ja też widzę, że nie jest on w najwyższej formie. Aczkolwiek o to mi poniekąd chodzi. Ma rozwalone kolano, ale mimo to, i tak przyjechał na kadrę i daje z siebie wszystko. Chociaż mógłby wysłać zwolnienie lekarskie i mieć to w dupie, kurując się na kolejny sezon.

@tymeek: czemu "heheszki"?