Wpis z mikrobloga

tl;dr


Poznałem fajnego #rozowypasek przez neta spotykaliśmy się. To były najwspanialsze 9 miesięcy mojego życia kiedy byliśmy razem. Ostatnio się pokłóciliśmy i stwierdziliśmy ,że zrobimy sobie przerwę i się spotkamy po kilku tygodniach i o wszystkim pogadamy tyko #rozowypasek jakoś nie chętnie chce się jeszcze spotkać.Ogólnie uważałem iż do siebie nie pasujemy tak do końca ale niczego nie przekreślałem bo chciałem wiedzieć co mi powie i o wszystkim jej powiedzieć. Wcześniej #rozowypasek zarzucił mi ,że zachowuje się jak #!$%@? ,a sama w tym czasie jak się nie spotykaliśmy stwierdziła ,że nie jesteśmy już razem ,a dziś z niej trochę wyciągnąłem to powiedziała mi ,że woli to wszystko już zakopać i żyć dalej. Tak jest łatwiej ale to dziecinada. Nie mam wyrzutów już mi przeszły nie mówiłem jej o nich bo przecież nie spotkaliśmy się żeby porozmawiać. Dla mnie to jest niedokonczona sprawa ,a ja nie lubie niedokonczonych spraw. Ogólnie pozytyw jest taki ,że to Ona zachowała się jak dzieciak a nie ja xD #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
  • 14
@owocbananowca: No to bracie głowa do góry, co zaruchałeś to twoje, nikt ci już tego nie odbierze. Ona może tylko żałować, że straciła takiego jurnego i żwawego ogiera, teraz brocha jej zarośnie na iment i będzie musiała radzić sobie sama. Ty wzbogacony kolejnym doświadczeniem stałeś się jeszcze bardziej łakomym kąskiem dla kolejnych samic, wyruszaj na poszukiwania. Tylko nie w necie, lol.
@Ciapek57: Miałem podobnie (chociaż nie 9 miesięcy xD) i okazało się, że powodem zerwania kontaktu było między innymi to, że jej nie zerżnąłem ostro na pierwszym spotkaniu a ona tak lubi... No cóż, dzieciaczek, a kreowała się na poważną xD
@Ciapek57: No i o to chodzi, najważniejsze lekcje, jakie niebieski musi odrobić przy wstępowaniu w świat relacji niebieski-różowy to: trzymaj dystans, ten kto angażuje się najbardziej stoi na przegranej pozycji, jeśli wyniesiesz różowego na piedestał to będzie patrzeć na ciebie tylko z góry, jeśli zerżniesz różowego porządnie to będzie cię kochać długi i szczęśliwie. Różowy dobrze się bawi przede wszystkim gdy: jest dziki seks i niespodzianki, częste wyjścia itp. Naucz ją