Wpis z mikrobloga

Hej! Chcę lecieć do Tajlandii i Laosu. Dorwałem fajną ofertę z Sztokholmu do phuket i powrót do Barcelony. Fajna cena myślałem, że juz wszystko zaklepane a jest mały szkopuł. Tanie linie lotnicze latają na inne lotnisko (100km na południe od sztokholmu) niż te z którego mam wylot do Tajlandii(42 km na pólnoc). Teraz próbałem trochę kombinować i wybierając bezpośredni lot na tę lotnisko cena już nie jest atrakcyjna. Mogę zostać przy tanich liniach lotniczych. Ale kwestia teraz taka jak tanim kosztem się przetransportować? Jaka opcja będzie najkorzystniejsza? Ktoś coś wie?
#podroze #pytanie #tanielatanie #szwecja #sztokholm
  • 9
@Szulers: obczaj na stronie lotnisk rezerwacja busów, powinien być bus co kursuje od lotniska do lotniska, ewentualnie lotnisko południe - Sztokholm - lotnisko północ. Z moich doświadczeń ze skrajów skandynawskich zawsze transfer z lotniska na zadupiu do centrum był bardzo drogi (około 150-200zł). Inne opcje odpadaja bo taksówki to majątek
tnicze latają na inne lotnisko (100km na południe od sztokholmu) niż te z którego mam wylot do Tajlandii(42 km na pólnoc). Teraz próbałem trochę ko


@Szulers: przejazd ze skavsty do arlandy może być nieopłacalny (jak kalkulowalem to wychodzilo mi kolo 300zl) - poluj na coś z berlina na arlande i tyle.
@Szulers: ale jak chcesz do laosu to nie wiem na #!$%@? sie pchasz na Pukhet - tak tanio? Z Arlandy Norwegian miał niedawno bilety na lotnisko w BKK za ~1200zł, a z pragi bez kombinowania z dolotami masz za ~1600zł BKK. Chyba że już kupiłeś, to po ptokach.
@MaciejPN: Nic nie kupiłem, wciąż kombinuje. Phuket się jaram odkąd zobaczyłem w necie a o Laosie dużo słyszałem jak stopowałem, lecz nie jest on moim celem. Chcę jak najtaniej w przerwie między sesyjnej polecieć do Tajlandii. mogę wystartować 29 stycznia i miałbym 3 tygodnie. Oferta która znalazłem wydała się najkorzystniejsza. Jeśli mógłbys pomóc widział coś lepszego to za każdą informacje będę ogromnie wdzięczny.