Wpis z mikrobloga

Nie smutny a zmęczony jamniki to mega psy mają charakter szkoda ze zazwyczaj wredny ;-) jak powiedziałem na izbie przyjęć że ugryzł mnie pies w ucho odrazu wiedzieli jaka rasa
  • Odpowiedz
@dzerald: Kiedyś ze swoim różowym dyskutowałem na temat przedłużenia człowiekowi życia i ewentualnej nieśmiertelności. Stwierdziłem, że w zasadzie nie chciałbym wydłużać życia sobie, ale naszym zwierzęcym przyjaciołom. Nie ważne czy dla kotka czy dla psa czy chomika, rybki. Cudowne by było gdyby tak szybko nie opuszczały naszej rzeczywistości i nie przemijały w życiu pozostając tylko na zdjęciach filmach i we wspomnieniach.

(,)
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann:
@Centuri0n:

Wydaje mi się że sekretem jej długowieczności jest beztroskie życie na wsi. Większość swojego życia spędziła biegajac po łąkach i goniac koty na podwórku. Dodam ze w młodości przechodziła ciężka chorobę a kilka lat temu siostra przejechala ja samochodem.
Dzisiaj praktycznie nie słyszy. Ma coraz mniej zębów i wymaga więcej opieki.
Jakiś czas temu weterynarz powiedział, że ma nowotwór a w jej wieku leczenie może ją zabić. Nawet
  • Odpowiedz
@dzerald: Gratulacje.. mój żył 15 lat.. trzeba było uśpić, tragiczne doświadczenie.. Mimo, że minęło już ponad 5 lat do tej pory się z tego nie otrząsnąłem.. Obawy masz słuszne.. poprostu trzeba nauczyć się z tym żyć.
  • Odpowiedz
@dzerald: moj ostatnio niestety odszedł z tego swiata mial 16 lat i tak jak na jamnika to sporo, byl w dobrej formie ale strasznie mu sie pogorszylo z dnia na dzien...
  • Odpowiedz