Wpis z mikrobloga

@slowikowna: Odtruwanie działa, ale tylko oczyści organizm - gdyby Twoja mama przez 3 miesiące nie paliła to też się odtruje i nie oznacza to, że wyszła z nałogu. Do czasu kiedy sama przed sobą nie przyzna, że chce rzucić palenie to nic z tego nie wyjdzie.
  • Odpowiedz
@slowikowna: Książke niech przeczyta:
Allen Carr - Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie
Zadne odtruwania nie pomogą jeżeli sama nie uwierzy że da radę. To siedzi w głowie najbardziej. Książke przeczyta, może się dobrze nastawi. Zyban może sobie kupić - trochę drogie ale i tak zaden koszt przy cenie papierosów, można zamiennik Wellbutrin - moja mama po 30 latach palenia 2ch paczek dziennie na tym rzuciła.
Ja właśnie odstawiłem i
  • Odpowiedz
@mjurkowski: why? ja palę od ponad tygodnia i jest ok. koszt nieporównanie mniejszy, kaszel palacza przeszedł, kapcia w ryju ni mam - same plusy (nie licząc tego, że bateryjke trzeba ładować)
  • Odpowiedz
@slowikowna: po książce 6 miechów bez palenia, później niestety powrót na rok i teraz znowu nie pale od jakiegoś 1.5 miesięca, ale to już raczej sam sobie mowię, że to shit jest. Łatwo nie jest i 3 dni w trakcie jarałem. Ale książkę mogę szczerze polecić
  • Odpowiedz
@lsh: to nam się ekspert tygodniowy wypowiedział :D Ja od 15 miesięcy nie palę, a paliłem 7 lat od pół roku pomagam innym w rzucaniu palenia. Rzucanie palenia przez e-peta to jak zaczęcie zaliczać dziewczyny od zabaw z ręką :P
  • Odpowiedz
@mjurkowski: a co to ma do rzeczy ile palę e-fajkę? różnicę czuć i tyle. a fajki paliłem przez 17 lat, kilka razy rzucałem - jak na razie nie ciągnie mnie z powrotem i jest git.
  • Odpowiedz