Wpis z mikrobloga

@tentyptramwaj:
x-kom ma czasami takie laptopy, możesz zobaczyć na jakieś refurbished. Ja bym poszedł w jakieś lenovo serii T poleasingowe, często masz jeszcze z gwarancją producenta takie. Sam tak kupiłem T410 prawie 3 lata temu i jestem mega zadowolony.
  • Odpowiedz
@tentyptramwaj: obadaj itmarket24pl na allegro. Tydzien temu kupilem od nich 2x t410 dla rodzinki, wczesniej kilka delli i innych lenovo tez. Na wiekszosc sprzetu 12 miesiecy gwarancji, baterie mialy po 20 cykli, a sprzet jak z fabryki wygladal zawsze
  • Odpowiedz
@Anarchy1911: wszystko zależy od tego do czego chcesz go przeznaczyć, ja na nim pracuje codziennie, nie zawodzi, mocy wystarcza, nie grzeje sie, matowa matryca

w firmie mamy takich 5szt, rodziny w to zaopatrzamy,
a z resztą pod moim wpisem jeszcze @zorq, @FalseIdeas i @MaciejPN również polecają ten model

jeśli chodzi o konkretny z linku, to wymieniłbym 2gb ramu na 2x4gb.. warto przed zakupem zapytać o rozbudowę, dlatego, że do tego
  • Odpowiedz
@Anarchy1911: Jak masz opcje to kup T420, ma nowszej generacji i7 i chipset, obsluzy 16GB RAM, no i T410 chyba nie ma USB 3.0, ale nie jestem pewien, bedzie tez mniej pradu zarl. I port eSATA ogarnia zewnetrzne dyski 4TB.
Najlepiej kup ze zwyklym dyskiem, a w port mSATA wsadz SSD, mam tak w dwoch thinkpadach X220 i T420 rozowego, w ten sposob masz dwa dyski.
U mnie w X220 jest
FalseIdeas - @Anarchy1911: Jak masz opcje to kup T420, ma nowszej generacji i7 i chip...

źródło: comment_z2Bw1V8w1dTatlXk3Zux57R4bksAeDj0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zorq: @crosfire: @FalseIdeas: @MaciejPN:
Dzięki mircy, wczoraj na allegro wygrałem T420 2.5, 2gb, 250gb bez baterii i zasilacza za 4 stówy z groszem, T410 bez dysku, baterii i zasilacza od 220 szły. Generalnie cebuladeals pełną gębą. Od razu dokupiłem zasilacz, kieszeń na 2 dysk i naklejki na klawiaturę. Baterie może kiedyś dokupię jak będzie potrzeba, koło 100pln chodzą. Total zmieściłem się z przesyłkami w 550.
  • Odpowiedz