Wpis z mikrobloga

Ahahaha, no zaraz umrę ze śmiechu. xD

1. Spamuj pierdyliardem znalezisk o imigrantach
2. Kraje UE podpisują krzywdzącą dla Polski umowę
3. Oburzaj się, że media milczą i używają imigrantów jako tematu zastępczego [[#]](http://www.wykop.pl/link/2741689/nord-stream-ii-podpisany-w-cieniu-problemu-imigrantow/)
4. ...w sumie to nadal dodawaj znaleziska z imigrantami.

#bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa
Pobierz rss - Ahahaha, no zaraz umrę ze śmiechu. xD

1. Spamuj pierdyliardem znalezisk o im...
źródło: comment_7Zb7kzNGwsIH7RksdHyNLoXMxyQwrHUU.jpg
  • 14
@rss @flager: Na twój umysłowy problem: "myć ręce czy nogi" (w wersji: Nord Stream czy islamiści) odpowiadam: "można myć i ręce i nogi" - można mówić o jednym i o drugim! Jeden i drugi temat jest dla mnie ważny. Tym bardziej, że prawda o Nord Stream właśnie obnaża pobudki Niemiec! Co mnie bulwersuje to to, że wszystkie lewackie media głównego ścieku wmawiały publice "solidarność europejską" przy temacie imigrantów - tzn., że
Na twój umysłowy problem: "myć ręce czy nogi"


@msqs1911: co prawda wyśmiewałem hipokryzję (spam oraz narzekanie na spam) i nigdzie nie zaznaczyłem, że na głównej jest miejsce dla tylko dla jednej rzeczy, ale kto by się tym przejmował. xD
że wszystkie lewackie media głównego ścieku wmawiały publice "solidarność europejską" przy temacie imigrantów


@msqs1911: Tak, a za to prawackie rzetelnie informowały o Nord Stream II.

Na twój umysłowy problem: "myć ręce czy nogi" (w wersji: Nord Stream czy islamiści) odpowiadam: "można myć i ręce i nogi" - można mówić o jednym i o drugim!

Ale właśnie ty myłeś tylko ręce (lub nogi), sam napieprzasz na wykopalisku o islamistach i dziwisz się,
co prawda wyśmiewałem hipokryzję (spam oraz narzekanie na spam)


@rss: Temat islamistów to nie był i nie jest dla mnie spam (to mój nr 1!). Narzekałem jedynie na brak info o Nord Stream w mediach - bądź rzetelny.
@msqs1911: Ale z jakim podpisem? Sugerujesz, że imigranci są tematem zastępczym, a Nord Stream jest przepychany za plecami i nikt się tym nie interesuje.
Co z tego, że dodałeś jeden materiał jak wszyscy są bombardowani tylko tematem imigrantów. Sam podsycasz temat imigrantów w aż nazbyt rozdmuchany sposób i dziwisz się, że inne istotne informacje nie wychodzą na światło dzienne.
Jeszcze raz bo chyba nie dotarło: Nord Stream obnaża całkowity bark niemieckiej "solidarności europejskiej" dla której Polska ma przyjmować islamistów.


@msqs1911: Czy ja się wypowiadam na ten temat? Gdzieś zanegowałem ten fakt?
Jeszcze raz bo chyba nie dotarło: Wytykam tylko ci i tobie podobnym permanentne i nachalne spamowaniem imigrantami, dzięki czemu inne informacje z trudem się przebijają. Nie widzisz w swoim działaniu tego idiotyzmu?

tak nawiasem to ten tekst z twojego