Wpis z mikrobloga

@mrooziaa: Dziwne że tam ktoś jeszcze startuje i to na tak długo. Ja właśnie tam byłem i obskubane większość. Spodziewałem się szampanii. Generalnie naszykuj się na ból pleców( ͡° ͜ʖ ͡°) no i upewnij się ile się płaci za wyżywienie i nocleg o ile takowy macie.
@opinel: U tych gospodarzy zawsze tak późno zbiory,jak niebieski był dwa lata temu to jakoś pod koniec września wyjechali i wrócili w październiku. Powiedz mi,praca do zniesienia? Jak radziłeś sobie z bólem pleców??
@mrooziaa: mi mówili 10-14 dni, skoczyło się na 7. Słońce w tym roku dobrze grzało i cała Francja startuje wcześniej. Co do bólu to jak jedziesz z niebieskim to masaż będzie spoko. Praca do zniesienia, kilka dni i już mniej odczuwasz. Na początku mogą też kolana boleć, ale to kwestia w jakiej pozycji będziesz zbierać. Sama szybko wypracujesz swoją własną ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tym roku
@mrooziaa: ja miałem jeden dzień deszczu. Tak to upały że spać można było bez namiotu przed winnicą. Acz zbiegło się to z upałami w naszym kraju. Jak wyjeżdżałem to zapowiadali ochłodzenie. Tak czy inaczej powinno być cieplej niż u nas.