Wpis z mikrobloga

@isiowa: luxmed gówno. Polecam Allianz. Mojego pracodawcę kosztuje z 300 pln.

W Luxmedzie na drugi dzień masz lekarza pierwszego kontaktu i w kolejce poczekać do 20 - 30 minut jak Pani doktor się spóźni. W Allianz dzwonisz i mówisz, że np. chcesz na dzisiaj no i ma być blisko. A jak nie pasuje, to idziesz prywatnie, bierzesz rachunek a oni zwracają za wizytę.

PS jeżeli ktoś wrzuci, że Luxmed ma specjalistów
@handler: Wszystko zależy co masz wykupione w pakiecie. Generalnie jedynie za stomatologie się płaci, ale też nie za wszystko. Odkamienianie gratis chyba w każdym.

@yuio: Od 5 lat jestem w Luxmed i nie zdarzyło mi się narzekać na cokolwiek :) Nigdy nie czekałam dłużej niż 5 -10 minut.
@handler:

Nie ma cennika, bo to zależy od tego jakich usług potrzebujesz. Ja mam dostęp do profesorskich raz na rok, ale np. nie mam do seksuologa. Orientacyjnie 300 pln kosztuje za pakiet wysoki.

@isiowa:

Znam parę z Warszawy która czekała na wizytę do specjalisty neurologa dziecięcego dosłownie dwa miesiące. Natomiast ja jak mieszkałem w Warszawie i pracowałem na własny rachunek wykupiłem sobie w Luxmedzie dla żony pakiet i np. ginekolog
@yuio: Ja też korzystam w Krakowie i jestem zadowolona, z tym że nie miałam do czynienia z jakimiś wyjątkowymi okolicznościami, więc tutaj masz przewagę w korzystaniu z usług ;)
@isiowa: jak się ma dziecko to się chodzi często do lekarza, zwłaszcza, że żona po studiach medycznych. Szczepienia, przed szczepieniem wizyta kontrolna, okresowe badania np. główki, bioderek.

Ogólnie sam może raz na rok potrzebuje lekarza albo konsultacji i to zdecydowanie standardowe przypadki typu grypa, albo badanie wzroku, ale dziecko i żona korzystają stąd zdecydowałem się na tego typu pakiet.