Wpis z mikrobloga

@slepowzroczny: od prawie roku używam chińskiego Ascend P7. Ma dość dobry procesor, jeśli telefon służy Ci wyłącznie do dzwonienia to bateria przetrzyma 3 dni (tyle mi się udało maksymalnie z niej wydobyć). Zajebiste dwa aparaty, z tym, że w tej wersji EMUI nie można wyłączyć dźwięku migawki (w Chinach każdy musi mieć świadomość, że robisz mu zdjęcie), ponoć w nowszej wersji ma być opcja wyciszenia migawki. Ma też niestety wbudowaną baterię.
@slepowzroczny: Galaxy S4 Mini. Zanim zakupilem to wyczytalem, ze sporo ludzi narzeka na baterie. Naturalnie z netem 24h to nie ma cudow - siada o wiele szybciej. Bez neta (albo sporadycznie) przy normalnym uzytkowaniu trzyma jakies 4-5 dni. Teraz ceny zeszly takze spokojnie znajdziesz za 650. Sprawdz sobie.
@slepowzroczny: ja się rozglądam za czymś nowym tez i chyba będę się trzymał zdala od Samsunga
Jestem posiadaczem Sony i widzę, że jest jakiś Sony Aqua M4 do tej kwoty i z dual sim, którego szukam
Poczekam czy nie spadną teraz ceny telefonów po targach, bo wyszły nowe modele Sony i chyba nie tylko Sony

Mnie niestety też pękła szyba, ale z temperatury, dramat. Na szczęście czeka go wymiana
@slepowzroczny: ja kolego czekam na Redmi Note 2. 5.5 cala ma, wiec to moze byc problem nawet dla mnie, ale bebechy sa bardzo dobre. Jak cos, to mozna ten telefon dostac w Polsce za 919 PLN (od majfrendow za 750) ( ͡° ͜ʖ ͡°)