Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy kopie ktoś #burst #burstcoin jeszcze? Ja kopie cały czas z pojemnośćią 10TB od początku istnienia projektu. Waluta jest innowacyjna ma trochę ponad rok, umożliwia kopanie pojemnością dysku twardego. Posiadał obsługe smart contractów i AT na długo zanim wyszło #ethereum i jest energo-oszczędny (kilka watów zużywa dysk twardy w szczycie + normalne działanie komputera) Niestety cena jest śmiesznie niska więc i zainteresowanie żadne. Ale ... nie piszę tego wszystkiego żeby nagabywać na kupno januszy.
W wątku na bctalk jest użytkownik bitladen, który ma spory botnet i całkowitą pojemnośc sieci na poziomie ok 2 PB (tak petabajtów) obecny rozmiar sieci to ok 8-12 PB. Gośc straszy atakiem 51% i jest zdesperwoany (nie wiem co nim kieruje) co prawda do 51% mu jeszcze trochę brakuje ale jak pojemnośc sieci będzie się zmniejszać to tylko ułatwia mu zadanie. Więc jeżeli ktoś posiada komputer włączony 24h bo coś kopie albo utrzymuję jakiegoś noda i ma do tego troche wolnego miejsca na HDD i chciałby się przyczynić do utrzymania sieci BURST prosiłbym o uruchomienie procesu kopania HDD - może kiedyś będziw więcej wart :)
#kryptowaluty
  • 6
Gośc straszy atakiem 51% i jest zdesperwoany (nie wiem co nim kieruje) co prawda do 51% mu jeszcze trochę brakuje ale jak pojemnośc sieci będzie się zmniejszać to tylko ułatwia mu zadanie.


@m00n: dlatego uważam, że shitcoiny to świetna sprawa bo to jest darmowe, że tak powiem laboratorium. Ja dałem sobie spokój z gównowalutami w momencie, kiedy dotarło do mnie, że jedynym sensownym rozwiązaniem jest POW a reszta to śmieszne zabawy.
@pawlo74: Mam mieszane uczucia. Jednego dnia mam myśli, żeby właśnie sprzedać wszystko i uciekać z tonącego okrętu a drugiego hmmm a może za 2-3 lata będę miał na solidną emeryturę :) Za tym, żeby nie dumpować przeamwia też fakt, że nie zainwestowałem w niego teoretycznie nic, bo 90% wykopałem na sprzęcie i prądzie u mnie w pracy :D a kupiłem może za 0.2 btc łącznie. Dlatego nie mam odczucia, że coś
a może za 2-3 lata będę miał na solidną emeryturę


@m00n: to możesz sobie zapewnić bez ryzyka inwestując w #btc czy #ltc rynek definitywnie już wybrał a jak wiesz są to najmądrzejsi ludzie, tzw. "smart money" warto obserwować co oni robią i robić to samo.

przejechałem na vertcoinie, też już nie mal że umarł aż w pewnym momencie jak się wszyscy odwrócili cena poszła 300% w górę.


@m00n: takie historie