Wpis z mikrobloga

@Jomagrak: Pewnie powiesz, że się nie znam, ale może jest tak, że nie wyśmiewam właściciela tego pojazdu i mam takie samo zdanie jak ty.
Korek nie wiem czy by się zmieścił pod wlewem, ale można było pokombinować lepiej
  • Odpowiedz
@Jomagrak: przeczytaj jeden z moich komentarzy w tym wpisie

jedno jest pewne - jego samochód, może z nim robić co chce


Po drugie czemu właściciel r8 miałby sie przejąć tym co ktos w internecie o tym pisze? Ja o tym nawet nie wspomniałem a wy cały czas "czemu on by sie mial interesowac twoim zdaniem hurr durr kim ty w ogole jestes"
A niektórzy nawet zdążyli mnie wyzwać od stulei, no
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o to, że kogoś nie stać, żeby zatankować, tylko po co jeździć na droższym paliwie, skoro można na tańszym? Może właściciela samochodu z obrazka OP-a stać na jeżdżenie na benzynie, tylko po co wywalać kasę w błoto, skoro można taniej?


@kw401: widzisz jestes jak dziki murzyn z afryka ktory przychodzi do domu bialego i mowi "Żarówka? A po co? nawet jak mnie byloby stac to wole ognisko. taniej,
  • Odpowiedz
@elvisiako: jestem prezesem, kupuje ferrari i jeżdżę nim służbowo - bo mogę. Rocznie robię 70.000 km, ze spalaniem średnim 20/100 bo jeżdżę dość żywiołowo. Na benzynę wydam 77.000, na gaz 33.600 oszczędzając 43.400 PLN. W ciągu 5 lat odkładam sobie 217.000 PLN minus dajmy te 17.000 na instalację LPG tj. 200.000 PLN zaoszczędziłem i mam 1/3 używanego Ferrari ( ͡° ͜ʖ ͡°) co oznacza że w mojej
  • Odpowiedz
@elvisiako: @masskillah:
https://www.youtube.com/watch?v=lpB1yR9Sz9Y

Tyle w temacie.
Wykopek nawet nie stał obok tej klasy samochodu, a się będzie kłócić, że gaz to jak najbardziej tam pasuje :D

inny argument :
Co z tego, że bagażnik tak mały, że ledwo bułki z piekarni się tam mieszczą ale co tam, jeszcze butlę tam najlepiej #!$%@?ć żeby już w ogóle zostać bez żadnej przestrzeni.
Chcesz jechać na wakacje z dziewczyną ale każesz jej się
  • Odpowiedz
@kw401: @kubapolice:

Myślę że kolega @macq2309 wystarczająco nakreślił temat.
Widziałeś kiedyś Bentleya w gazie?
Widziałeś kiedyś Maybacha w gazie?

No właśnie.
A ja widziałem Cayenne w gazie, widziałem SLSa AMG w gazie. To potwierdza tezę, że nowobogackie #!$%@?, przepełnione cebulactwem uzbierały sobie na takie auto, bo pracujo zagramanico, bo majo bogatych ojców, to se kupiły żeby ludzie widziały. Ale ponieważ są cebulą, to 'przepłacać za paliwo' bo przecież 'można jeździć
  • Odpowiedz
Czy instalacja LPG to szanowanie swojej pracy? #!$%@? wątpię. Z jednego względu.

Okej, jak jesteśmy ziomkiem który zmienia fury co pół roku, to nie widzę przeszkód, by założyć elpegie, przejeździć do zwrócenia się inwestycji, i sprzedać bez straty. Ale jeśli jesteśmy człowiekiem, który ciuła hajc na swoje wymarzone auto, który chce od niego bezawaryjności na długie lata (HEHE, ZWŁASZCZA FURY PO 2005) to trochę bzdura. Koszty napraw wypalonych gniazd zaworowych, powyginane głowice
  • Odpowiedz