Wpis z mikrobloga

Jeśli referendum, to tylko przy okazji wyborów prezydenckich/parlamentarnych. W innym przypadku ludzie mają w dupie.


@Szczebaks: To też bez sensu, bo wtedy frekwencja będzie sztucznie podbijana. Jeśli referendum byłoby bardzo ważne dla narodu to by ludzie przyszli. Obecnie pytania to porażka.
  • Odpowiedz
@Furius: byłem teraz u siebie i było tylko 11osób z 350 także śmiać mi się chce z tych wszystkich patriotów co oni za Polskę by oddali życie i wgl na koszulkach ciagle patrioci sratatata, a #!$%@? na wet pójść na minute oddać swoich głosów nie potrafią.
  • Odpowiedz
Komisja mogłaby być otwarta przez godzinę i tylko z jakiegoś kołchoźnika


@Furius: Nie każdy nic nie robi w niedziele, wziąłeś moją kasę to siedź na dupie i nie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tomeek: tak zdaje sobie z tego sprawę ale można iść oddać zasrany głos i pokazać swoje zdanie, ze cos nam sie nie podoba, jeśli nie potrafimy sie zjednoczyć w tak błachy sposób, to zawsze będziemy kopani po dupie
  • Odpowiedz
@Radmar: Nie są bez sensu. 1 i 2 pytanie jest dobrze skonstruowane. 3 pytanie jest nieważne poniewaz tą sprawę rozstrzygnął TK. Polacy narzekają że partie kradną z budżetu kase ale żeby ruszyć dupę i iść na referendum to już nie łaska. Polacy nie umieją demokracji, słuchają się partii politycznych albo mają to w dupie. Ja nie jestem ani za Kukizem ani za PO.
  • Odpowiedz
@muak47: @bakter: Ćwierć mózgi pozostawali w domach. Pytania były głupie, więc co innego mogłem zakreślić? Albo się robi referendum albo się je imituje, w tym przypadku wypadła druga opcja.
  • Odpowiedz
@BeDoEl: Skoro nie zrozumiałeś pytań to było nie iść i już, albo poprosić kogoś to by wytłumaczył Tobie.
Czego nie zrozumiałeś w pytaniu numer 1 albo 2?
  • Odpowiedz
@bakter: @muak47: Po pierwsze pytanie o jowy jest niekonstytucyjne. Po drugie same jowy gówno dadzą, prowadzą do systemu dwupartyjnego(popis) i byłaby większa #!$%@? niż teraz. Gdyby pytanie brzmiało "czy jest pan za wprowadzeniem systemu pojedynczego głosu przechodniego" z miłą chęcią zagłosowałbym na tak.
Pytanie numer dwa jest nieprecyzyjne. Okej, ten mi się nie podoba, to go zmienią. Na gorszy. Skąd wiesz że nie zaczną kraść jeszcze więcej? No
  • Odpowiedz
same jowy gówno dadzą, prowadzą do systemu dwupartyjnego(popis) i byłaby większa #!$%@? niż teraz

To było głosować na NIE a nie kreślić dwie kartki jak seba który dopiero dowód odebrał

Pytanie numer dwa jest nieprecyzyjne. Okej, ten mi się nie podoba, to go zmienią. Na gorszy. Skąd wiesz że nie zaczną kraść jeszcze więcej? No skąd?


No w tym pytanie nie ma nic nie precyzyjnego, wybierasz wariant finansowania A lub B. To co chciałbyś aby w pytaniu był dopisek "na 100% gwarantujemy że jak dasz TAK to będzie lepiej"
  • Odpowiedz
@muak47: To był mój wybór, DEMOKRACJA, taki był faktycznie mój głos - nieważny. Demokracja leży więc przeze mnie, czy przez tych którzy nawet się nie pofatygowali ?
Z resztą - sram na demokrację, w tym #!$%@? by się dobry dyktator przydał. Patrząc po frekwencji na wyborach, referendach i ogólnej świadomości wyborców - przejąłby(lub nie) się tym tylko wykop.pl
  • Odpowiedz
i ogólnej świadomości wyborców


No niestety większość ma taka świadomość jak Ty

Demokracja leży więc przeze mnie, czy przez tych którzy nawet się nie pofatygowali ?

Jedni i drudzy siebie warci
  • Odpowiedz