Wpis z mikrobloga

@wiktor12348: logi są pełne tego błędu:

[2015-09-04 13:38:57] request.CRITICAL: Uncaught PHP Exception Symfony\Component\Debug\Exception\ContextErrorException: "Warning: json_encode(): Invalid UTF-8 sequence in argument in /vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Serializer/Encoder/JsonEncode.php line 50" at /vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Serializer/Encoder/JsonEncode.php line 50 {"exception":"[object] (Symfony\Component\Debug\Exception\ContextErrorException: Warning: json_encode(): Invalid UTF-8 sequence in argument in /vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Serializer/Encoder/JsonEncode.php line 50 at /vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Serializer/Encoder/JsonEncode.php:50)"} []
@sbuasha: Czyli podsumowując. Po odświeżeniu app*.php nie generuje nic w app/cache?
Dziwne jakby ścieżki były #!$%@?.
@IrvinTalvanen - miał oczywiście racje, ten błąd był z dupy, wynikał z innego błędu. Generalnie SF2 ma tam wszystko w środku skonfigurowane jeśli chodzi o kodowanie.

Spróbuj stworzyć plik z cronem - HOME.pl ma własne rozwiązania. Wklep tam normalnie polecenia php * ale z pełną ścieżką. Pójdzie :D

@sbuasha: Czemu mi dajesz logi z
@wiktor12348:

Czyli podsumowując. Po odświeżeniu app*.php nie generuje nic w app/cache?


tak, chociaż przysiągłbym, że generowało jak opisałem wyżej.

Spróbuj stworzyć plik z cronem - HOME.pl ma własne rozwiązania. Wklep tam normalnie polecenia php * ale z pełną ścieżką. Pójdzie :D


Tzn? Serio jedyny język jaki znam to HTML i CSS a to nawet nie są języki programowania ^^
@wiktor12348:

Czemu mi dajesz logi z godziny 13? Możesz skasować też plik z logami - wtedy będą logi na świeżo. Ale będzie nieciekawie jak nie będzie chciał stworzyć nowego pliku do logów


Walczę z tym od samego rana ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z najnowszych logów wynika to samo.