Wpis z mikrobloga

@doktorplaga: owinąć jedną część grubo materiałem jakimś albo ręcznikiem papierowym i próbować odkręcać kombinerkami - jak nie idzie to to samo tylko na dwie kombinerki, (trzeba robić to uważnie, żeby nie rozwalić parownika ani nie porysować) inny sposób to włożenie na dłuższą chwile parownika do zamrażarki i później próba odkręcenia :)
@doktorplaga: Na chwilę do zamrażarki i potem rękawiczki? Włożyć jakiś śrubokręcik do dziurki z airflow i trzymać z drugiej strony? Ewentualnie dużo dużo taśmy malarskiej na jedną część, wkręcenie w imadło i wykręcenie z pomocą rękawiczki.
@doktorplaga: zamrażarka a potem z jednej strony trzymasz kombinerkami przez jakiś materiał za ten deck od grzałki albo za to od liquid hole a z drugiej strony łapką kręcisz - chyba najlepiej w rękawiczkach ale ogólnie wrzuć nawet na parę minut do zamrażarki.
@doktorplaga: Jeśli nie masz potrzeby to nie odkręcaj. Ja sobie tak trochę popsułem deck. Złapałem kombinerkami z góry i drugimi kombinerkami z dołu i puściło. Musiałem odkręcić żeby obniżyć pin. Jeśli nie masz takiej potrzeby to zostaw.