Wpis z mikrobloga

Jestem na nowej stancji od tygodnia, współlokatorka super, współlokator-typowy anon stulej, widziałam go 2 (słownie: dwa) razy odkąd się wprowadziłam, ogólnie to nie wiadomo czym anon się zajmuje, gdzie pracuje, gdzie się uczy, nicz. Od początku nikt go nie odwiedział, ale ostatnio dało się słyszeć z jego pokoju damski głos-pewnie dawał żetony na szołapie, albo co gorsza zaprosił do siebie dziewczynę i ją zabił.
Wszelkie próby nawiązania kontaktu z anonem kończą się niepowodzeniem, gdyż ma on bardzo ograniczony zasób słownictwa jakim chce darzyć otoczenie i raczej potakuje i się ulatnia.
Nie sprząta, bo po co.
Ukradł mojej współlokatorce bułkę z szafki xDDDDDDD #stulejacontent #wspollokatorzy
  • 111
Przypomina mi to moją sytuację przed roku, tylko z tej drugiej strony. Wynajmowałem mały pokój u "znajomych znajomego", czyli dla mnie zupełnie obcy ludzie, których miałem gdzieś. Ja zajmowałem się soba - praca, nauka, nie przyjaźniłem się z nimi, po prostu im płaciłem za pokój. Mieli wielkie pretensje, że nie rozmawiam z nimi (czyli jak ty do anona), no bo o czym rozmawiać z ludźmi, z którymi nie ma żadnego wspólnego tematu
@ediz4: Jesteś zabawny nie potrafiąc dostrzec różnicy pomiędzy "brataniem się" z kimś, a kompletnym alienowaniem się. Cóż, takie dzieci w szkole zawsze miały pod górkę, więc domyślam się, że musiało być cięzko, ale pliz, skończ.
@Melcma: ale ja nie mam do niego pretensji, ze z nami nie rozmawia, ja piszę, że czuję się dziwnie. Żarcie też im podkradałeś?
Masz do czynienia z ortodoksyjnym introwertykiem, jeżeli nie potrafisz zrozumieć, to chociaż uszanuj taki typ człowieka. Być może anon nie chce rozmawiać o tym co seba z matim zrobili na ostatniej bibie i kto jak się "spizgał".
Może ten konkretny przypadek to stulej mocno i jeżeli się nie uczy i nie pracuje, to trochę słabo, a może o tym po prostu nie wiesz, tak czy inaczej to nie twoja sprawa i nie
@NuGuns: nie chodzi o samych ludzi, tylko mieszkanie z nimi
w mieszkaniu chcesz odpoczywać
trzymasz tam swoje rzeczy
a po stancji kręci Ci się ktoś o kim nie wiesz nic, z kim nie rozmawiasz, kto snuje się jak cien
jesli ktos lubi taka atmosfere albo uwaza ja za normalną-spoko
chodzenie w bieliźnie po mieszkaniu xD


@superloginbulwo: przy mnie to byś mogło chodzić w bieliźnie po mieszkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż ze mnie też trochę taki anon jest i jakoś specjalnie nie lubię się integrować z obcymi

Ukradł mojej współlokatorce bułkę z szafki xDDDDDDD

@ninakraviz: może przez pomyłkę wziął a Ty od razu ze ukradł, zginęła jednak bułka hurr durr współlokator złodziej xD
@ninakraviz: to ja trochę w drugą stronę. Na stancji mam różowe, które syfią i nie sprzątają po sobie i generalnie sprawiają nieogarnięte życiowo osoby. Co prawda nie jest to koniec spektrum, więc czasem widuję i zagadam. :>